Izolacje dachowe

HYPERTECTUM® – profesjonalne systemy hydroizolacyjne

Hydroizolacje, które znajdują zastosowanie na dachach powinny być profesjonalne po to, aby mogły zapewnić najwyższy poziom ochrony połączeń. Stąd też wybierając rozwiązanie tego typu warto sięgnąć do oferty firmy Hypertectum.

Przykład dachu przed pokryciem HYPERTECTUM° DACH - powyżej ten sam dach po nałożeniu membrany
Przykład dachu przed pokryciem HYPERTECTUM° DACH – powyżej ten sam dach po nałożeniu membrany

Hypertectum DACH

HYPERTECTUM®DACH to łatwy w aplikacji, ekstremalnie odporny, bezszwowy system poliuretanowej membrany służący do profesjonalnej ochrony wszelkiego rodzaju obiektów przed wodą i wilgocią. Opatentowany i produkowany według najściślejszych europejskich norm ETAG 005:2000 od lat skutecznie zabezpiecza dachy na wszystkich kontynentach. Działa w zakresie temperatur od -40°C do 80°C.

Hypertectum DETAIL

Z kolei hydroizolacja HYPERTECTUM®DETAIL to poliuretanowa membrana przeznaczona do punktowych napraw hydroizolacyjnych dachów. Opatentowana formuła w swoim składzie zawiera dodatkowo włókno szklane, dzięki czemu powłoka hydroizolacyjna jest jeszcze bardziej trwała i odporna na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne.

Hypertectum Tectflex

Tectflex to profesjonalna tiksotropowa masa klejąco-uszczelniająca przeznaczona do wykonywania punktowych izolacji i łączeń wszelkich materiałów, zarówno w pionie, jak i poziomie. Idealnie nadaje się do wykonywania dylatacji hydroizolacyjnej i zwykłej, uszczelnienia łączeń w basenach, uzupełniania ubytków i szczelin w branży budowlanej. Polecany szczególnie dla branży dekarskiej. Tectflex znajduje szerokie zastosowanie w budowie jednostek morskich, jachtów, liniowców pasażerskich, statków rybackich, tankowców, kajaków, a także wież wiertniczych.

1. Wyczyść dach wodą pod wysokim ciśnieniem usuwając luźne, stare i nieprzylegające powłoki, a następnie zagruntuj powierzchnię naszym podkładem Universal Primer.

Podłoża

Hydroizolacje HYPERTECTUM® można stosować na prawie wszystkiego rodzaju podłoża, zarówno poziome, jak i – dzięki swoim właściwościom adhezyjnym – na pionowe. Chodzi tutaj o papę, beton, cement włóknisty, ceramikę, cementowe płyty dachowe, stare powierzchnie akrylowe i asfaltowe, drewno, metale, papier, folię, twardy styropian oraz stal galwanizowaną. Należy podkreślić, że metale mogą być pokryte korozją.

HYPERTECTUM® – profesjonalne systemy hydroizolacyjne

Sposób użycia

Po otwarciu puszki należy wymieszać dokładnie zawartość (przez ok. 3 minuty, o ile to możliwe używając mieszadła wolnoobrotowego). Następnie aplikuje się równomiernie produkt za pomocą pędzla na miejsca, w których występują nieszczelności.

www.hypertectum.pl
e-mail: kontakt@hypertectum.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 5 stycznia, 2020

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. kos
  poniedziałek, 6 stycznia, 2020

  Warto inwestować w innowacyjne profesjonalne systemy Hypertectum ponieważ jego uniwersalność względem stosowania na każdy typ podłoża jest niezastąpiona.Tylko takie profesjonalne hydroizolacje mogą zapewnić najwyższy poziom ochrony połączeń.

 2. wodoodporny
  poniedziałek, 6 stycznia, 2020

  Zabezpieczenie dachu przed przeciekami ma pierwszorzędne znaczenie dla bezpieczeństwa budynku. Dlatego w przypadku stwierdzenia choćby najdrobniejszych przecieków należy bezzwłocznie zabezpieczyć uszkodzenie pokrycia. Warto skorzystać ze sprawdzonych środków, posiadających dobre właściwości uszczelniające, właściwą przyczepność do podłoża oraz szeroki zakres stosowania w aspekcie odporności na warunki zewnętrzne.

 3. Paweł
  poniedziałek, 6 stycznia, 2020

  połączenia pomiędzy różnymi elementami, kąty i zgięcia są najgorszymi miejscami do zabezpieczenia przed wodą czy wilgocią. tutaj sprawdzą się takie różne materiały hydroizolacyjne. wiadomo, że najlepiej postawić na dobre firmy, jak na przykład Hypertectum

 4. Janusz
  środa, 30 września, 2020

  fakt, płynne materiały są rewelacyjne ,jeśli chodzi o zastosowanie w wielu miejscach , szczególnie polecam polską firmę z Gliwic Proof-Tech, pracuję na ich materiałach ponad 10 lat , warto wspierać rodzimy rynek !

Podobne artykuły