Elektronarzędzia

Idealna do pracy na budowie Nowa ukośnica GCM 8 SJ Professional firmy Bosch

Firma Bosch poszerzyła asortyment stacjonarnych elektronarzędzi do obróbki drewna i metalu o nową ukośnicę. GCM 8 SJ Professional wyróżnia się zwartą konstrukcją i dodatkowym uchwytem do transportu. Precyzyjną pracę ukośnicy zapewnia wbudowany laser, a bezpieczny start narzędzia gwarantuje ogranicznik prądu rozruchowego. Narzędzie dostępne jest w sprzedaży od września.

Ukośnica należy do kluczowych narzędzi do prac na budowie. Niezwykle ułatwia przycinanie listew oraz profili drewnianych i aluminiowych. Urządzenie wyróżnia się wyjątkowo zwartą konstrukcją, a dodatkowy uchwyt znacznie ułatwia jego transport. Dzięki temu w przypadku nowej ukośnicy GCM 8 SJ Professional niedogodności wynikające z zazwyczaj czasochłonnego i męczącego częstego przenoszenia większych narzędzi, niemal nie występują.

Zaletą, szczególnie istotną dla monterów okien i drzwi, stolarzy, parkieciarzy i producentów mebli, jest wbudowany laser, zapewniający precyzję cięcia. Wskazuje on przebieg linii cięcia na ciętym materiale, co sprawia, że nie trzeba już z tak dokładnie przykładać tarczy do linii cięcia i ułatwia osiągnięcie precyzyjnego rezultatu na przykład prac adaptacyjnych podczas wykańczania wnętrz.

Silnik o mocy 1 500 W gwarantuje pile GCM 8 SJ Professional odpowiednie zasoby mocy i szybkie tempo pracy. Pozwala to bez problemu ciąć również grubsze belki. Łagodny start silnika gwarantuje wbudowany ogranicznik prądu rozruchowego chroniący instalację elektryczną przed przeciążeniem.

Ukośnica GCM 8 SJ Professional daje możliwość cięcia elementów o szerokości do 270 mm i grubości do 60 mm. Możliwość ustawienie kąta cięcia do 58 stopni oraz kąta nachylenia do 47 stopni zapewnia użytkownikowi szeroki zakres zastosowań narzędzia. Frezowana skala wysokiej jakości wykazuje dużą odporność na ścieranie przez cały okres eksploatacji.

5/5 - (11 votes)

Data publikacji: 6 czerwca, 2012

Autor:

5/5 - (11 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły