Na rynku

„Idealnie Dopasowani” — GALECO zapowiada przełom w architekturze nowoczesnych dachów

Walentynki to symboliczny dzień, w którym warto zagłębić się w poszukiwania sekretu Idealnego Dopasowania. W podróż do włoskiej Perugii, zaprasza w nowym spocie reklamowym firma GALECO. To pierwsza odsłona najgorętszej premiery tego roku!

„Idealnie Dopasowani” — GALECO

GALECO to firma, która od lat wyznacza rynkowe trendy i wybiega swoimi działaniami w przyszłość. Nie inaczej będzie tym razem. Dziś marka zaczyna wielkie odliczanie, do premiery całkowicie nowego, innowacyjnego produktu. W jego odkryciu pomaga Ambasador Marki Wilfredo León, występując w nowej kampanii reklamowej, która powstała w konwencji serialu filmowego.

W pierwszym odcinku kampanii przenosimy się wraz z Wilfredo do Perugii. Tam życie siatkarza śledzi mieszkaniec włoskiego miasteczka Sergio, który wyrusza na poszukiwania Idealnego Dopasowania. Czy uda mu się odkryć ten sekret? Tego dowiemy się w kolejnych częściach opowieści.

— To będzie przełom w architekturze nowoczesnych dachów — zapowiada Szczepan Buryło, prezes i założyciel GALECO — Po takich hitach jak system rynnowy GALECO STAL, GALECO STAL2, PVC2 oraz GALECO BEZOKAPOWY, przyszedł czas na kolejne innowacyjne rozwiązanie.— zapowiada.

Sekret Idealnego Dopasowania

Sekret Idealnego Dopasowania będzie zdradzany w trzech odcinkach najgorętszej premiery roku. Pierwsza odsłona jest już dostępna na www.idealniedopasowani.galeco.pl, na kolejną zapraszamy już 30 marca br.

Zaczynamy odliczanie!


Data publikacji: 14 lutego, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły