Inauguracja nowego programu BMI RoofPro dla wykonawców pokryć dachowych

Inauguracja nowego programu BMI RoofPro dla wykonawców pokryć dachowych
Inauguracja nowego programu BMI RoofPro dla wykonawców pokryć dachowych 

7 czerwca 2019 r. w centrum konferencyjnym MS Mermaid odbyła się inauguracja nowego, unikatowego programu BMI RoofPro, stworzonego z myślą o wspieraniu umiejętności i zaangażowania dekarzy na całym świecie. W wydarzeniu wzięło udział 150 dekarzy z całej Polski.

Lider na rynku pokryć dachowych

BMI powstało 2 lata temu z połączenia trzech silnych, dynamicznie rozwijających się marek: Braas, Icopal i Awak. Renoma i zaufanie, jakim cieszyły się wszystkie spółki pozwoliły BMI zająć pozycję niekwestionowanego lidera na rynku pokryć dachowych. To nigdy nie jest tylko dach – to jedno z haseł przewodnich marki, co podkreślał podczas inauguracji Konrad Machula Dyrektor Regionu Północno-Wschodniego Grupy BMI: „Dla BMI dach to coś więcej niż tylko to, co widać gołym okiem i z przyjemnością pomagamy dostrzegać cały jego potencjał. Traktujemy dach jako zintegrowany system i każdego dnia do takiego podejścia przekonujemy.”

Inauguracja nowego programu BMI RoofPro dla wykonawców pokryć dachowych

„Wynieśmy naszą branżę na nowy, wyższy poziom”

Podczas spotkania prowadzący wielokrotnie zwracali uwagę na ogromną rolę, jaką odgrywają w BMI dekarze, z którymi firma bardzo blisko współpracuje. To również dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi BMI jest w stanie zaproponować klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Program BMI RoofPro jest odpowiedzią na chęć rozwijania tej współpracy oraz potrzebę wspierania dekarzy, o czym mówił Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska:
„BMI RoofPro został stworzony, aby wspierać i doceniać umiejętności i zaangażowanie dekarzy na całym świecie. To program, który ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu najlepszych fachowców pokryć dachowych, dzięki czemu inwestorzy będą mogli wybierać wykonawców z absolutną pewnością i gwarancją sukcesu. Wierzymy, że możemy wynieść naszą branżę na nowy, wyższy poziom”.

O kluczowych założeniach i korzyściach wynikających z udziału w programie opowiedział Dyrektor Marketingu BMI Polska, Włodzimierz Kurpiński. Uczestnicy BMI RoofPro otrzymają wsparcie marketingowe i szkoleniowe oraz dostęp do platformy, która ułatwi i będzie wspierać zarządzanie projektami – a co za tym idzie – prowadzenie działalności dekarzy i ich rozwój. BMI RoofPro to również gwarancje rozwiązań, nagrody partnerskie i szansa na znalezienie się w gronie najlepszych fachowców na całym świecie.

Informacje dotyczące możliwości przystąpienia do programu, udziału i korzyści, które z tego wynikają, będą dostępne na stronach:
www.braas.pl
www.icopal.pl
www.awak.pl


Data utworzenia: 20.09.2019


Komentarze

  • zaintresowany napisał(a):

    Taki program,to świetna sprawa i daje możliwości rozwoju dla fachowców z branży dekarskiej.Mam nadzieję,że program BMI dekarze będzie kontynuowany z pożytkiem dla dekarzy jak i inwestorów.

  • Damian napisał(a):

    BMI RoofPro działa trochę jak katalog firm oferujących swoje usługi dekarskie i materiały budowlane. Oferuje wsparcie szkoleniowe dla dekarzy i firm wykonawczych. Taki dodatkowy marketing powinien zainteresować przede wszystkim właścicieli branży dekarskiej.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły