Rynny

Innowacje Zambelli

Niemiecka firma Zambelli powstała w 1957r. Na początku swojego istnienia specjalizowała się w budowie i remoncie dachów budynków przemysłowych i kościołów. W ciągu zaledwie dwóch pokoleń stała się ona firmą międzynarodową specjalizującą się w produkcji systemów odwodnienia dachu.

Obecnie oferujemy największy w Europie asortyment systemów odwodnienia dachu obejmujący 3 500 artykułów. Systemy orynnowania Zambelli wyróżniają się trwałością, komfortowym montażem oraz optycznie doskonałą formą. Firma Zambelli produkuje rynny głębokie!

W swoim asortymencie posiadamy systemy z miedzi, tytan-cynku, stali ocynkowanej powlekanej, stali ocynkowanej oraz stali nierdzewnej we wszystkich możliwych rozmiarach oraz bogatej kolorystyce. W procesie produkcyjnym posługujemy się materiałami o najwyższej jakości z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i technologii do produkcji wszystkich elementów z systemu. Pozwala to na rozwiązania, które ułatwiają pracę dekarzom i sprawiają, że nasze produkty są bardzo trwałe i idealnie wykonane. Nasze systemy objęte są 15-letnią gwarancją na kompletny system.

Przykłady naszych innowacyjnych rozwiązań:

Innowacje Zambelli

Sztucer

Innowacyjne 3-punktowe połączenie umożliwiające niezwykle łatwe i idealne dopasowanie z kolankiem. Sztucery miedziane oraz z tytan-cynku są spawane plazmowo (gładka powierzchnia tylnej części sztucera). Posiadają również dodatkowe wzmocnienie w postaci ożebrowania na czołowej stronie sztucera co sprawia, że są one w połączeniu z rynną niezwykle stabilne.

Łącznik rynien

Łączniki rynien Zambelli stanowią niezwykle łatwe połączenie dwóch rynien lub rynny z narożnikiem. Wyposażone są w dodatkowy łącznik wulstowy, który charakteryzuje się łatwym montażem oraz wzmacnia stabilność połączenia. Łączniki wyposażone są w uszczelki o najwyższej jakości odporne na działania promieni UV. Wysoką jakość łączników potwierdziły niemieckie badania laboratoryjne.

Narożnik

Narożniki Zambelli są tłoczone co pozwala na swobodny przepływ wody w rynnie. Produkowane elementy są niezwykle estetyczne i wykonywane z najwyższej jakości materiałów.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej z prezentacją videomontażu naszego systemu: www.youtube.com/ZambelliGermany

Innowacje Zambelli
4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 4 grudnia, 2012

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. praktyk
    wtorek, 20 kwietnia, 2021

    Rozwój w każdej dziedzinie jest wskazany i dobrze,że w kwestii odwodnienia dachu powstają innowacyjne rozwiązania poprawiające parametry odwodnienia ale i wygląd.Chętnie u siebie zainstaluję taki innowacyjne rozwiązania jakie ma w swej ofercie firma Zambelli.

Podobne artykuły