Warsztat

Innowacyjne palniki Koma Plus

Palniki Koma Plus cechuje ergonomia obsługi, niski poziom zużycia gazu oraz niewielka emisja dwutlenku siarki, tlenku azotu i dwutlenku węgla.

Trzeba podkreślić bardzo dobre parametry eksploatacyjne i ekonomiczne w efekcie całkowitego spalania gazu, czego dowodem jest płomień o niebieskiej barwie. Uzyskanie takiego efektu umożliwia zastosowanie turbo-dysz ze specjalnymi otworami zasysającymi powietrze przy odpowiednich wymiarach dyfuzora. Dostający  się pod ciśnieniem  propan-butan zasysa powietrze czterema otworami. W turbo-dyszy powstaje mieszanka gazowo-powietrzna, która następnie przez dyszę przemieszcza się do dyfuzora. Wychodzący płomień z dyfuzora zasysa jeszcze dodatkową ilość powietrza, które jest niezbędne do pełnego spalenia gazu. Takie rozwiązanie konstrukcyjne daje znacznie korzystniejsze parametry techniczne w porównaniu z tradycyjnymi palnikami.

Kompatybilność

Wszystkie elementy palników Koma Plus : dyfuzory, łączniki oraz rękojeść są ze sobą kompatybilne a więc użytkownik może konfigurować palnik dostosowując go do bieżących potrzeb oraz rodzaju wykonywanej pracy.
Innowacyjne palniki Koma Plus

Wygodna rękojeść

Ergonomię obsługi zapewnia obrotowa końcówka znajdująca się przy rękojeści, co pozwala na wyeliminowanie zjawiska skręcania węża podczas pracy. Z kolei spiralna odgiętka zamocowana na wężu zabezpiecza przed jego łamaniem w miejscu najbardziej narażonym na zgięcia.

innowacyjne-palniki-koma-plus

PALNIKI TYTANOWE

Niższa waga palnika to efekt zastosowania dyfuzorów i łączników wykonanych z tytanu, Palniki tytanowe  są znacznie lżejsze od standardowych wykonanych ze stali nierdzewnej, a jednocześnie zachowują dużą odporność na temperaturę, korozję i uszkodzenia mechaniczne.

innowacyjne-palniki-koma-plus

Poprawa komfortu pracy, mniejsze obciążenie i duża wydajność sprawia że palniki tytanowe stały się hitem wśród dekarzy .

 

PPUH KOMA Sp. z o.o.Innowacyjne palniki Koma Plus - nagrody

ul. Kukułcza 1
Wilkanowo k/Zielonej Góry
66-008 Świdnica

http://palnikidekarskie.com

sprzedaz@koma.zgora.pl
tel: +48 68 327 33 07

4.5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 21 kwietnia, 2017

Autor:

4.5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły