Szkolenia

Innowacyjne szkolenia biznesowe w firmie FAKRO

W firmie FAKRO rozpoczęła się kolejna edycja szkoleń. Edycja ta jest wyjątkowa z wielu względów. W roku 2015 szkoleniowcy FAKRO, wspólnie ze sprzedawcami i dekarzami w ramach warsztatów biznesowych zastanawiają się jak sprostać zmianom w branży budowlanej.

A zmian jest wiele, bo najbliższe lata to era nowych technologii i wyzwań związanych z energooszczędnością i ekologią. Branżę budowlaną czeka konieczność dostosowania polskich przepisów budowlanych do standardów Unii Europejskiej, które będą obowiązywać po roku 2020. Zmieniają się także oczekiwania klientów – jeszcze nie tak dawno, w latach 80-tych klient nie miał praktycznie żadnego wyboru, swoje potrzeby zaspokajał kupując to co w danym momencie było dostępne. Obecnie potrzeby i oczekiwania klientów są bardzo duże i to co jeszcze niedawno było produktem luksusowym staje się standardem. Tej właśnie zmianie oczekiwań klientów oraz zmianie sytemu prawnego w Europie musimy wspólnie sprostać – tłumaczy Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO. Rynek budowlany nasycił się, coraz mniej się buduje – dodaje. W konsekwencji do zmian dostosować muszą się zarówno producenci jak i wykonawcy, a ma nam w tym pomóc nowa, innowacyjna formuła spotkań.

 

W roku 2015 szkolenia przyjęły formę warsztatów biznesowych. Zajęcia prowadzone w niewielkich grupach pozwalają w pełni zaangażować wszystkich uczestników. Wzbogacony o ćwiczenia i materiały audiowizualne program warsztatów motywuje do współpracy, pokazuje jak budować relację z klientami.

 

Nowa forma spotkała się z naszym ogromnym uznaniem – stwierdził po warsztacie w firmie FAKRO Szymon Bandyk, Dyrektor TRAPEZCARBO – aktywny udział w szkoleniu wszystkich uczestników, ciekawe tematy i zadania sprawiły, że czas minął bardzo szybko i naprawdę nikt nie przejawiał oznak znużenia, co na innych szkoleniach niestety często się zdarza.

 

Innowacyjne szkolenia biznesowe w firmie FAKRO

Chciałbym podziękować w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Oddziału Małopolskiego za zorganizowanie szkolenia w firmie FAKRO – powiedział Marek Tynka, Prezes PSD oddział Małopolski Szkolenia w siedzibie firmy FAKRO prowadzone są od 2003 roku. Dekarzom zrzeszonym jak i niezrzeszonym w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy szkolenie bardzo się podobało, a w materiałach szkoleniowych znalazły się tematy potrzebne zarówno wykonawcom jak i handlowcom, które uświadomiły jak istotną rolę odgrywa kreatywność handlowców i wykonawców.

 

W ciągu ostatnich pięciu lat firma FAKRO przeszkoliła ponad 50 0000 przedstawicieli branży budowlanej. Tylko tej zimy, firmę w Nowym Sączu odwiedzi ponad sześćdziesiąt grup – blisko 3000 osób z szesnastu krajów z całego świata. Jak podkreśla kierownik Działu Szkoleń Paweł Kołbon: Szkolenia w firmie to dopiero pierwszy etap. Po zakończeniu sezonu zimowego, nasi pracownicy będą kontynuować szkolenia na terenie całego kraju.

W programie trzydniowej konferencji szkoleniowej przewidziany został również czas na rekreację i odpoczynek. Po intensywnej pracy goście mają okazję skorzystać z przejażdżki quadami, skuterami śnieżnymi, a także spróbować swoich sił na sankostradzie.

Serce FAKRO położone jest na Sądecczyźnie. Cieszymy się, że możemy pokazać gościom nie tylko naszą firmę, ale także piękne okolice, w których mieszkamy – komentują pracownicy FAKRO.

 

4.7/5 - (3 votes)

Data publikacji: 9 lutego, 2015

Autor:

4.7/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły