Na rynku

Instalacje domowe

Budowa domu to skomplikowany i złożony proces. Choć każdy twierdzi, że sam wie najlepiej i potrafiłby wybudować dla siebie wymarzony domek czy zaprojektować mieszkanie, to od postawienia pierwszego pustaka do zamieszkania jest daleka droga. Samo wybudowanie czy rozplanowanie pomieszczeń to maksymalnie połowa trudnej drogi. Gdzie zaczyna się kolejna część?

Następny krok to niewidoczne na pierwszy rzut oka oraz nie przychodzące do głowy w pierwszej kolejności, wszelakie systemy instalacji przeciągnięte praktycznie w każdym pokoju. Bez nich nie ma prawdziwego życia, to one nadają czterem kątom prawdziwego domowego znaczenia. Wprowadzają ciepło, jakość, komfort i swobodę.

Gdzie możemy otrzymać takie cechy? Wystarczy wejść na stronę meibes.pl na której to oferowana jest bogata oferta z branży ciepłowniczej, instalacyjnej i montażowej. Jest to strona internetowa firmy Meibes z Leszna, która jest częścią międzynarodowej spółki Aalberts Industries N.V. z siedzibą w Holandii. Na polskim rynku działa od ponad 20 lat, posiadając swoje agentury handlowe w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Gorzowie Wielkopolskim.

Meibes.pl oferuje także nowoczesne i bardzo ekologiczne rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii. Na stronie możemy zapoznać się z kompletnymi pakietami instalacji solarnych, które spełniają wszystkie wymogi Programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Firma realizuje również ideę techniki szybkiego montażu, gdzie możemy liczyć na bardzo szybką realizację zamówienia i priorytetową dostawę oraz montaż.

Przeglądając osiągnięcia firmy na jednej z kart meibes.pl dowiadujemy się o licznych nagrodach zdobytych podczas działalności Meibes, np. Złoty Medal targów Budma w Poznaniu w 1996r., Złoty Gryf targów Ibud we Wrocławiu w 1994r czy Złoty Medal targów Interbud w Łodzi w 1995r.

Patrząc na takie wyróżnienia oraz długoletnie doświadczenie w zapewnianiu instalacyjnego komfortu mieszkaniom i domom jednorodzinnym, można być pewnym pełnej staranności, dbałości i wielu lat bezproblemowej obsługi.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 21 października, 2011

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Janka
    piątek, 20 marca, 2020

    Rozwiązania oparte na odnawialnych źródłach energii są coraz bardziej popularne. Nie ma się co dziwić, koszt eksploatacji jest niższy, a środowisko czystsze.

  2. Jan
    czwartek, 3 grudnia, 2020

    W dobie energooszczędności projektowanie wszelkich instalacji ma kolosalne znaczenie. W przypadku budownictwa wielorodzinnego ten efekt jest zwielokrotniony i warto dbać o to na każdym etapie. W dobie komputerowego planowania i wyliczania nie jest to niemożliwe a wręcz przeciwnie dbałość o takie szczegóły jest dziś atutem i dla inwestora jak też dla użytkownika,

Podobne artykuły