Elektronarzędzia

iRobot Looj 330 – czyste rynny bez wysiłku

Czyste, niezapchane niczym rynny gwarantują nam spokojny sezon zimowy. Dlatego ich czyszczenie na stałe musi się wpisać w kalendarz porządkowych robót domowych. Niech was nie zwiedzie piękna, niemal wiosenna, pogoda za oknem, zima jest coraz bliżej. Nie ma na co czekać, trzeba wziąć się za te rynny. Tym, co nie mają ani czasu ani ochoty na ręczne czyszczenie proponujemy alternatywne rozwiązanie – iRobota Looj 330, który zrobi za was tę niewdzięczną robotę.

Żeby zostać operatorem robota nie musisz posiadać żadnych certyfikatów. Wystarczy, że ustawisz drabinę i wstawisz go na dach i przy pomocy zaledwie jednego przycisku będziesz miał to z głowy. Robot samodzielnie wyczyści całą długość rynny, wyrzuci zanieczyszczenia na ziemię i powróci z powrotem do miejsca, w którym został do niej wpuszczony.

iRobot Looj porusza się w rynnie dość sprawnie, posiada bowiem dwie gumowe gąsienice, które zapewniają mu przyczepność. Sam mechanizm czyszczący stanowi szybko wirująca, czteroramienna szczotka z końcówką udrażniającą, która znajduje się na czole robota. Końcówka wyrzuca z rynny liście oraz wszelkie inne zabrudzenia, które się tam znajdują. Zresztą zobaczcie sami.

http://www.youtube.com/watch?v=XF_dE2RWYH0

ASZ

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 3 listopada, 2013

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły