Na rynku

Jesienne DACHOBRANIE 2017

Jesień to w branży budowlanej okres szczególnie gorący. To właśnie teraz wielu ludzi zbliża się do zwieńczenia swoich marzeń o domu i przykrywa budynek dachem. Z myślą o rosnących oczekiwaniach klientów firma BRAAS przygotowała specjalną ofertę – Dachobranie 2017.

W ofercie Braas wybór modeli jest wyjątkowo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy harmonii i gry cieni pokochają nowoczesne i eleganckie modele, a wśród nich wyróżniony nagrodą Red Dot Design Topas czy niebanalny Smaragd. Warte uwagi są także modne i minimalistyczne dachówki płaskie Teviva i Tegalit, które nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem, zajmując stałe miejsce w gronie popularnych dachówek Braas.

Miłośników nowinek ucieszy udział w promocji produkowanej we Francji dachówki płaskiej Signy, a zwolenników klasycznych wykończeń przyciągną takie modele jak betonowa Celtycka czy ceramiczna Rubin, których kojąca linia nie tylko cieszy oko, ale także nadaje dachowi przyjemną harmonię.

Jesień to pora roku mieniąca się tysiącami kolorów, dlatego dachówki Braas objęte promocją Dachobranie 2017 dostępne są w szerokiej palecie barw.

Oferta specjalna obowiązuje do 31 października 2017 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji dostępne u dystrybutorów.
Więcej na www.dachowki.pl

Dach Betonowa Celtycka Braas

Dach Betonowa Celtycka Braas

Zdjęcia: Monier Braas Sp. z o.o.

 

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 22 września, 2017

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły