Na rynku

Jesienne dachobranie z BRAAS!

Złota polska jesień to ostatnia chwila wytchnienia na łonie przyrody. Warto wykorzystać ciepłe dni na grzybobranie. We wrześniu ich nie zabraknie, jak mówią prawdziwi grzybiarze, zbiory mają być obiecujące. Jest to także ostatni dzwonek na remont dachu. Zwłaszcza, że marka BRAAS postanowiła zaoferować swoim klientom promocyjne ceny swoich dachówek ceramicznych i betonowych.

I na grzybach i na dachach trzeba się znać. Amatorskie grzybobranie może skończyć się tragicznie, tak samo jak wykonanie pokrycia dachowego przez dyletantów. Dlatego warto zaufać fachowcom.
Znana i ceniona marka Braas wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy jeszcze w tym roku chcą doprowadzić budowę domu do stanu surowego oferuje w atrakcyjnej cenie pokrycia klasyczne takie jak ceramiczna karpiówka Opal, nowe dachówki wielkoformatowe Rubin 9V czy modele betonowe produkowane w innowacyjnej technologii Cisar.

Nie ma na co czekać, nie ma co zwlekać. Sezon sprzyjający budowie domu jest już w fazie końcowej. Tak samo zresztą jak sezon na grzyby.

Czy wiesz jaka jest podstawowa zasada grzybiarza?

Nie zbieraj grzybów, których nie znasz. Polacy najczęściej trują się muchomorem sromotnikowym, który jest mylony z kanią.

Życzymy pomyślnych zbiorów w lasach i na dachach!

Więcej informacji, dotyczących cen objętych promocją dachówek BRAAS, otrzymają Państwo u dystrybutorów: http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

ASZ

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 10 września, 2013

Autor:

5/5 - (6 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kosa
    środa, 2 grudnia, 2020

    Jesień jest piękna i warto z tego piękna korzystać,a grzybobranie to sama przyjemność.Gdy się ma rozpoczętą budowę ,to warto jesienią się sprężyć i ją zakończyć przed zimą korzystając z promocyjnej oferty dachówek Braas.

Podobne artykuły