Na rynku

Jesienne Targi 4D Grupy – relacje, współpraca i wspólny sukces

Jeśli sukces ma być wspólny – wspólnie trzeba na niego pracować. A jeśli ktoś decyduje się na przystąpienie do grupy – sukces grupy jest i jego udziałem. 7 września 2023 r. w Warszawie, w hotelu Airport Okęcie 4D Grupa zorganizowała kolejną edycję wewnętrznych targów 4D – imprezy o charakterze transakcyjnym.

Targi dla hurtowni zrzeszonych w grupie

Wydarzenie skierowane było do przedstawicieli hurtowni materiałów dachowych zrzeszonych w 4D Grupie. Ich celem była promocja produktów, nawiązanie współpracy oraz relacji dostawców i producentów materiałów dachowych z hurtowniami.

– Producenci materiałów dachowych przygotowywali ofertę specjalną, która była odpowiednio wcześniej dystrybuowana wśród naszych partnerów handlowych, czyli dużych hurtowni dachowych zrzeszonych w 4D – wyjaśnia Tomasz Piotrowski, prezes zarządu w 4D Grupie. – Te oferty były odpowiednio wcześnie analizowane przez  naszych partnerów, tak, aby w dniu targowym byli przygotowani do składania konkretnych zamówień – dodaje.

Każdy z wystawców otrzymał taką samą przestrzeń wystawienniczą, przydzieloną alfabetycznie, tak by zachować jak największy obiektywizm i równe szanse. Organizator rekomendował minimalizm w zagospodarowywaniu przydzielonej przestrzeni – wszak nie o wizerunek tym razem chodziło, a o nawiązanie korzystnych relacji handlowych i zawieranie konkretnych transakcji. Służyły temu nie tylko same stoiska, ale także przygotowana przestrzeń we foyer hotelu, które pomagały tworzeniu mniej oficjalnej atmosfery, niejednokrotnie pozwalającej przełamać pierwsze lody. Zarówno dla dostawców grupy, jak i partnerów handlowych, była to doskonała okazja, aby oprócz transakcji, zawierać też nowe biznesowe znajomości, które w przyszłości zaowocują współpracą. Organizator poprzez różne działania aktywizujące uczestników, wspierał te działania networkingowe.

Nie tylko biznes

Nawiązywaniu kontaktów sprzyjają zawsze mniej oficjalne elementy programu wydarzeń. Pozwalają one na integrację i wspólne spędzanie czasu w przyjemnej, luźnej atmosferze. Podczas jesiennych targów 4D Grupy organizatorzy nie zapomnieli o atrakcjach tworzących fantastyczną atmosferę do nawiązania nowych znajomości, które bez wątpienia przyniosą w przyszłości owoce.


Data publikacji: 26 listopada, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły