Blachy dachowe

Jeszcze szersza oferta tytan-cynku

W bieżącym roku poszerzy się oferta powierzchni tytan-cynku RHEINZINK. Cztery nowe linie zapewnią jeszcze więcej możliwości realizacji budowy i projektowania obiektów.

– Ostatnie lata rynkowych doświadczeń udowodniły, że RHEINZINK jest doskonałym wszechstronnym materiałem posiadającym wyjątkowe właściwości pozwalającym na zastosowanie go w wielu projektach. Poprzez aktywne wspieranie kilku tysięcy realizacji na całym świecie oraz 45-letnie doświadczenie w zakresie tytan-cynku, stale rozwijamy nasze usługi i produkty – powiedział w ostatnim wywiadzie dr Michael Knepper, Członek Zarządu RHEINZINK GmbH & Co KG. – Zgodnie z naszą dewizą: ZAWSZE LEPIEJ, chcemy oferować naszym partnerom na rynku coraz lepsze i jeszcze bardziej innowacyjne rozwiązania – powiedział dr Knepper. – W związku z tym nie spoczywamy na laurach i przechodzimy do kolejnego etapu polegającego na poszerzaniu dotychczasowej powierzchni tytan-cynku. Podstawowy zakres oferty bazuje na produktach patynujących przedstawionych jako PATINA LINE.

PATINA LINE to oryginalna linia produktów w gładkiej błyszczącej lub patynowanej odmianie z charakterystyczną, wytwarzającą się naturalnie patyną. Jako wynalazcy przemysłowej techniki patynowania odwzorowującej naturalne procesy atmosferyczne, pokazujemy naturalną patynę w pełnym zakresie. Poza nią, opracowane zostały trzy inne linie produktów.

PROTECT LINE – może być stosowana we wszystkich strefach klimatycznych. Przezroczysta ochrona na powierzchni chroni przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków pogodowych pozostawiając powierzchnie patyny czystą.

powierzchnia tytan-cynku RHEINZINK

Na potrzeby wybitne kreatywnego projektowania prezentujemy COLOR LINE – tytan-cynk RHEINZINK oferujący niemal nieograniczoną paletę kolorów – twórczość nie będzie już miała żadnych ograniczen.

INTERIEUR LINE, który podkreślí detale wnętrz. Teraz z tytan-cynku RHEINZINK możemy wykonać nietypowe elementy wyposażenia wnętrz biur, hoteli czy mieszkań.

Dostępna od 2013 roku oferta nowych powierzchni RHEINZINK pozwala dopasować rozwiązanie dla każdego projektu. RHEINZINK w najbliższych tygodniach rozpocznie kampanię informacyjną na temat nowych koncepcji powierzchni. Światowa premiera nowej linii produktów odbędzie się na targach BAU 2013 w Monachium.

Więcej informacji www.rheinzink.pl

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 28 stycznia, 2013

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    poniedziałek, 6 kwietnia, 2020

    Bardzo dobrze,że tak dobrze rozwija się jedna z lepszych firm na naszym rynku budowlanym.Oby konkurencja równie dobrze się rozwijała z pożytkiem dla nas klientów.

Podobne artykuły