Na rynku

Jubileuszowe Godło Teraz Polska za całokształt działalności dla firmy Blachy Pruszyński

30 maja 2016 podczas XXVI Gali Teraz Polska w Teatrze Wielkim w Warszawie Krzysztof Pruszyński, Prezes firmy Blachy Pruszyński, odebrał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień gospodarczych w kraju. Godło Teraz Polska kapituła konkursu przyznała firmie Blachy Pruszyński za całokształt 30-letniej działalności.

Firma Blachy Pruszyński od początku swojej działalności duży nacisk kładzie na ciągłe udoskonalanie produktów oraz podnoszenie jakości obsługi Klientów – podkreślił Krzysztof Pruszyński, Prezes Blachy Pruszyński. Bardzo chętnie poddajemy nasze działania pod ocenę niezależnych ekspertów, mających przygotowanie merytoryczne, jak również cechujących się dużym autorytetem. Wśród wielu nagród, jakie otrzymała nasza firma, Godło Teraz Polska przyznane w 2003 roku za Blachodachówkę Szafir jest jedną z tych, które najbardziej cenimy w swoim dorobku. Dzięki nagrodzie wzrosła nasza wiarygodność na rynku polskim, a nagrodzony produkt wyróżnia się na tle konkurencji.

Założona przez Krzysztofa Pruszyńskiego w 1985 roku firma Blachy Pruszyński to obecnie największy polski producent pokryć i elewacji ze stali, a jednocześnie firma rodzinna ze 100% polskim kapitałem. W ciągu 31 lat działalności firmy powstała Grupa Pruszyński, skupiająca 20 spółek w Polsce i za granicą, zlokalizowanych w takich krajach jak Niemcy, Węgry, Litwa, Rumunia i Czechy.

Blachy Pruszyński to również najbardziej utytułowane przedsiębiorstwo w swojej branży, które oprócz Godła Promocyjnego Teraz Polska XIII edycji może pochwalić się między innymi sześcioma Złotymi Medalami Targów Poznańskich BUDMA, kilkoma statuetkami Budowlanej Marki Roku, tytułami Kreatora Budownictwa, Ambasadora Polskiej Gospodarki i wieloma innymi nagrodami.

Konkurs Teraz Polska ma charakter niekomercyjny – od niemal 25 lat jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, przedsięwzięć innowacyjnych i gmin.

4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 11 czerwca, 2016

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obywatel
    czwartek, 5 marca, 2020

    Można tylko gratulować tak wielkiego wyróżnienia i życzyć dalszych sukcesów w branży na rzecz firmy jaki całego kraju godnie reprezentując innych uczciwych polaków.Trzeba w taki sposób wyróżniać i nagradzać wybitne przedsiębiorstwa i ludzi,którzy promują najlepsze cechy obywatela-polaka.

Podobne artykuły