Rynny metalowe

Kanion STAL odwodni każdy rodzaj dachu

System Kanion STAL dostępny jest w dwóch rozmiarach: rynna 125 i rura 90 mm oraz rynna 150 i rura 100 mm. Tak dobrana konfiguracja średnic daje możliwość odwadniania każdego rodzaju dachu. Kanion STAL oferowany jest w kolorze brązowym, grafitowym, ceglastym, czarnym, wiśniowym oraz srebrnym.

Kanion STAL wykonany jest ze stali ocynkowanej powlekanej dwustronnie poliuretanem, materiałem dużo bardziej odpornym na utratę koloru i korozję niż powszechnie stosowany plastisol. Powłoka poliuretanowa jest także w mniejszym stopniu podatna na uszkodzenia mechaniczne, w tym na mogące pojawić się najczęściej zarysowania.

Dodatkową zaletą systemu Kanion STAL są haki combi, które umożliwiają montaż rynny bez demontażu pokrycia dachowego (szczególnie ważne podczas remontów i modernizacji dachów).

Więcej na: www.wavin.pl

5/5 - (10 votes)

Data publikacji: 17 listopada, 2011

Autor:

5/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wojciech
    środa, 28 sierpnia, 2019

    Rynny stalowe ocynkowane są bardzo popularne pomimo stosowania plastiku. Szerokie rynny Kanion Stal z dodatkową powłoką to dobra alternatywa dla tych “zwykłych” stalowych.

  2. Krzysztof
    niedziela, 4 października, 2020

    KANION Stal to rynna z hybrydy materiałów stali i plastiku. Dobre rozwiązanie dla osób które chcą mieć stalowe rynny które są bardziej masywne i jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne bez malowania. Sama stal ocynkowana jest dość odporna na różną pogodę i przetrwa wiele lat. Taka hybryda też pojawia się na polskich dachach.

Podobne artykuły