Dachówka betonowa

KAPSTADT DURATOP PRO marki CREATON – dachówka doskonała dla nowoczesnej architektury

Dachówka KAPSTADT to niezmiennie jedna z najchętniej wybieranych płaskich dachówek cementowych na rynku. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżnia się nowoczesną formą, doskonałymi parametrami technicznymi oraz atrakcyjnym wyglądem. Posiada liczne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające znakomite parametry w zakresie trwałości dachu.

Płaska forma, wyróżniająca estetyka i doskonała funkcjonalność to cechy, dzięki którym KAPSTADT w wersji DURATOP PRO marki CREATON stanowi doskonały wybór dla inwestorów szukających na dach swojego domu nowoczesnych, trwałych i energooszczędnych rozwiązań. Dachówka w modnej – grafitowej lub czarnej barwie tworzy na połaci gładką, jednolitą fakturę. Elegancki połysk sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą budynku.

Powloka DURATOP PRO

Innowacyjna powłoka DURATOP PRO jest odpowiedzią na potrzeby wymagającego rynku nowoczesnych pokryć dachowych. Zastosowana technologia, specjalnie opracowana przez ekspertów CREATON, skutecznie chroni dach wykonany z dachówki KAPSTADT przed niekorzystnym działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. DURATOP PRO to powłoka nowej generacji dla dachówek cementowych o właściwościach zbliżonych do angoby znanej z dachówek ceramicznych.

Dachówka KAPSTADT jest maksymalnie odporna na promieniowanie UV, nie blaknie pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w jej strukturę. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Mniejsza nasiąkliwość sprawia, że dachówka KAPSTADT posiada wyróżniające parametry w zakresie mrozoodporności.

Zastosowanie gładkiej powierzchni, także na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwia usuwanie pyłu i zanieczyszczeń z połaci. Minimalizuje ryzyko porastania mchem, co pomaga zachować wyróżniającą estetykę całego dachu przez lata. Oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne, podwójny zamek boczny i wypustki wspierające gwarantują maksymalną szczelność.

Dachówka podstawowa wraz z oryginalnymi dachówkami funkcyjnymi oraz akcesoriami tworzy spójny i funkcjonalny system dachowy. Bogata oferta cementowych dachówek funkcyjnych, gąsiorów i dodatków dla modelu KAPSTADT umożliwia precyzyjny montaż całego dachu. To przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy inwestorów. Zastosowanie rozwiązań z oferty CREATON daje pewność, że dach wykonany z dachówki KAPSTADT będzie szczelny, funkcjonalny i trwały przez lata.

Rozwiązania systemowe KAPSTADT

„Dla dachówki KAPSTADT oferujemy liczne oryginalne rozwiązania funkcyjne, które są spójne pod względem estetycznym. Niezależnie od tego, czy mówimy o wentylacji, komunikacji dachowej czy ochronie przed śniegiem i lodem – nasze rozwiązania są pewne, profesjonalne i proste w montażu. Wszystkie zostały opracowane przez ekspertów CREATON i zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz zwiększają trwałość konstrukcji dachowej. Każdy system jest w pełni kompatybilny z dachówkami połaciowymi i funkcyjnymi KAPSTADT, jak i dodatkowymi elementami montażowymi”. – podkreśla Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON.

Dachówki cementowe KAPSTADT marki CREATON z powłoką DURATOP PRO zabezpieczają dach na lata. Są trwałym i estetycznym rozwiązaniem, które może stanowić atrakcyjną alternatywę dla dachówek ceramicznych.

Więcej informacji o dachówce KAPSTADT w wersji DURATOP PRO dostępnych jest na: https://www.creaton.pl/produkty/kapstadt.

4.7/5 - (57 votes)

Data publikacji: 17 czerwca, 2021

Autor:

4.7/5 - (57 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Jan
  poniedziałek, 21 czerwca, 2021

  CREATON to firma od lat znana na rynku dachówek. Każda z ich dachówek jest interesująca i kusi zaletami do skorzystania z niej. Podobnie jest dachówką Kapsztad, cementową, która jest ciekawą alternatywą dla dachówek ceramicznych. Doskonale współgra ze współczesną nowoczesną architekturą. Polecam

 2. duratop
  poniedziałek, 7 sierpnia, 2023

  Dachówka betonowa z powłoką duratop pro nikomu nie polecam, dachówki skrajne znacznie różnią się od podstawowych.
  zainwestowałem sporo w tą dachówkę a teraz na dachu mam ramkę (dachówki skrajne wyglądają inaczej przez złe pokrycie warstwą bezbarwną). Żałuję że dystrybutor nie polecił dachówki bez tej powłoki może było by lepiej.
  No i mamy morał dachówka ma gwarancję 30 lat ale na to że ni spęka. Producent tyle wam zagwarantuje. Różnice w kolorze odrzuca bo żadna norma o tym nie mówi.

Podobne artykuły