Dachówka ceramiczna

Klasyka na dachu – dachówka ceramiczna Rubin

Projektowanie budynku, w którym inwestorzy zamierzają spędzić długie lata, decyduje o tym, czy w domu będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dlatego kluczowe znaczenie ma wybór dachu, który zapewni bezpieczne schronienie i pewność jakości na długie lata. Starannie dobrane dachówki to także element, nadający budynkowi charakter i pożądany wygląd, decydujący o tym, czy dom pozostanie niezauważony, czy też wywrze doskonałe wrażenie.

W ofercie Braas znajdziemy szeroki wybór dachówek ceramicznych. Wykonane z gliny zachwycają klasycznym charakterem i naturalnym pięknem, a model Rubin wyróżnia się ponadczasowym pięknem. Ta wyjątkowa dachówka spełni najwyższe wymagania klientów, ceniących idealną harmonię i kunszt wykonania. Regularne krzywizny nadają połaci elegancki, klasyczny rys, dzięki czemu dachówka doskonale wkomponuje się w wizerunek stylowej willi i przełamie minimalizm nowoczesnych konstrukcji. Model dostępny jest aż w 13 kolorach, a jego uniwersalny charakter, tradycyjne piękno i harmonia wykończenia gwarantują dachówce Rubin niesłabnącą pozycję wśród najbardziej popularnych dachówek Braas.

Dachówki w promocji – Dachobranie

Jesień to w branży budowlanej bardzo intensywny czas, dlatego firma Braas przygotowała specjalną promocję – Dachobranie 2017. W ramach promocji najlepsze modele dachówek Braas dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – warto się śpieszyć, ponieważ oferta trwa tylko do końca października!

Gwarancja Systemowa – spokój na lata

Na bezpieczeństwo i trwałość dachu wpływ ma nie tylko wysokiej jakości dachówka. Niezbędne są także właściwy montaż oraz sprawdzone akcesoria dachowe. To dlatego Braas przygotował pierwszą na polskim rynku Gwarancję Systemową. Aby ją uzyskać, należy kupić dachówki i akcesoria firmy Braas, a do ich montażu zatrudnić jednego z Certyfikowanych Dekarzy Braas. Dzięki temu gwarancją objęte zostają  nie tylko dachówki, ale cały system dachowy, co pozwala klientowi długie lata cieszyć się najwyższą jakością i pewnym dachem nad głową.

Braas ceramiczna Rubin połać

Braas ceramiczna Rubin połać

Braas ceramiczna Rubin czarny kryształ

Braas ceramiczna Rubin czarny kryształ

Zdjęcia: Monier Braas Sp. z o.o.

4.9/5 - (40 votes)

Data publikacji: 15 kwietnia, 2018

Autor:

4.9/5 - (40 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły