Elektronarzędzia

Kompaktowe i poręczne: Pierwsze akumulatorowe szlifierki mimośrodowe Bosch Professional

Pierwsze akumulatorowe szlifierki mimośrodowe firmy Bosch dla profesjonalistów zostały stworzone do prac wykończeniowych przy których przewód stanowi jedynie uciążliwą przeszkodę. GEX 12V-125 Professional sprawdzi się dla każdego profesjonalisty, który pracuje głównie w pionie lub na powierzchniach nad głową. Jest to pierwsza akumulatorowa szlifierka mimośrodowa 12V w segmencie profesjonalnym i dołącza do całej gamy bardzo kompaktowych elektronarzędzi Bosch Professional do obróbki drewna, takich jak wyrzynarki, frezarki krawędzi i wkrętaki FlexiClick.

akumulatorowe szlifierki mimośrodowe Bosch Professional GEX 18V-125

Pełna kontrola narzędzia dzięki wygodnemu oparciu dłoni i smukłemu uchwytowi

GEX 18V-125 Professional z z systemu 18V jest idealna do większych, poziomych powierzchni. Wydajne silniki bezszczotkowe sprawiają, że oba narzędzia są niezwykle skuteczne. Ich konstrukcja łączy w sobie najlepsze cechy dotychczasowych narzędzi pneumatycznych: wygodne oparcie dłoni z przodu i smukły uchwyt blisko przedmiotu obrabianego – tym wyraźnie różnią się od porównywalnych akumulatorowych modeli konkurencji przypominających masywne wieże. GEX 12V-125 Professional i GEX 18V-125 Professional można łatwo obsługiwać nawet jedną ręką a ich bliskość do przedmiotu obrabianego zapewnia optymalną kontrolę narzędzia. Dzięki temu szlifierki te są znacznie bardziej ergonomiczne niż popularne modele na rynku.

Elastyczne w użyciu: od zgrubnego szlifowania do wykańczania

Profesjonaliści mogą używać szlifierek mimośrodowych do różnych zadań, od szlifowania zgrubnego po precyzyjne wykończenie. Narzędzia sprawdzają się w tradycyjnych zastosowaniach do drewna, a także do szlifowania podczas budowy na sucho lub podczas malowania. Z łatwością można również wykonać nimi naprawy lakiernicze w samochodach. Żądaną prędkość można ustawić intuicyjnie za pomocą pokrętła regulacyjnego. W zależności od materiału i powierzchni dostępne są również różne talerze szlifierskie, np. miękkie do szlifowania powierzchni wklęsłych lub wypukłych.. Do wydajnego szlifowania dużych płaskich powierzchni drewnianych zalecany jest twardy talerz szlifierski. Asortyment osprzętu Bosch obejmuje również odpowiednie papiery ścierne, m.in. C470 Best for Wood and Paint do drewna i powierzchni lakierowanych. Bez względu na szlifowany materiał, możesz pracować bezpyłowo dzięki workowi, który znajduje się w zestawie z oboma szlifierkami i który można podłączyć do tego samego adaptera co odkurzacz. Dzięki funkcji Click & Clean narzędzie można również podłączyć do urządzenia odsysającego, np. do odkurzacza do pracy na mokro i na sucho, takiego jak akumulatorowy GAS 18V-10 L Professional.

akumulatorowe szlifierki mimośrodowe Bosch Professional GEX 18V-125

Silniki bezszczotkowe zapewniają szybki postęp pracy i długą żywotność elektronarzędzia

Szlifierki mimośrodowe mogą być zasilane wszystkimi akumulatorami odpowiednio z systemu 12 V lub 18 V: Bosch Professional zapewnia kompatybilność z nowymi i istniejącymi elektronarzędziami i ładowarkami w odpowiedniej klasie napięcia. Aby zapewnić wydajną pracę, Bosch Professional zaleca do szlifierki GEX 18V-125  akumulator ProCore18V o pojemności 4,0 Ah, który zapewnia szlifierce mimośrodowej około jedną godzinę pracy z dużym obciążeniem. Profesjonaliści mogą w dowolnym momencie sprawdzić, ile energii jest jeszcze do dyspozycji, dzięki wskaźnikowi stanu baterii. Do kompaktowego 12V GEX 12V-125 Professional Bosch zaleca akumulator 3,0 Ah. Wskaźnik poziomu naładowania znajduje się na narzędziu.

Szlifierki mimośrodowe GEX 12V-125 Professional i GEX 18V-125 Professional są już dostępne u Partnerów Handlowych Bosch Professional.

4.8/5 - (13 votes)

Data publikacji: 13 sierpnia, 2021

Autor:

4.8/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    piątek, 13 sierpnia, 2021

    na rynku pojawia się co raz to więcej narzędzi zasilanych na akumulator. brak kabla pozwala na zabranie narzędzia w dowolne miejsce i to jest właśnie wygoda w użytkowaniu. nareszcie marka Bosch zrobiła dobry krok w mobilności swoich urządzeń typu szlifierki.

  2. narzędziowiec
    poniedziałek, 16 sierpnia, 2021

    Narzędzia akumulatorowe są naprawdę wygodnym sprzętem przy wszelkiego rodzaju pracach warsztatowych. Niezależność od źródeł zasilania stwarza szerokie spektrum możliwości do pracy w każdych warunkach. Dlatego szlifierka mimośrodowa firmy Bosch jest kolejnym wartościowym i wysokiej jakości produktem na rynku.

Podobne artykuły