Pokrycia dachowe

Kompleksowa ochrona, czyli 3 proste kroki do bezpiecznego dachu nad głową

Dach to zwieńczenie każdego domu. Oczekujemy od niego, że będzie estetycznie się prezentował, ale przede wszystkim, że skutecznie zapewni bezpieczeństwo domownikom. W osiągnięciu tych celów pomagają nie tylko produkty o świetnych parametrach technicznych, ale również innowacyjne rozwiązania, zapewniające kompleksową ochronę całych dachów na długie lata. Przykładem jest Gwarancja Systemowa Braas, która obejmuje cały system dachowy, a nie tylko jego poszczególne elementy. Z oferty pełnego zabezpieczenia i efektywnej ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi klienci BMI Braas mogą korzystać już od 5 lat.

Funkcjonalny i wytrzymały dach to suma kilku, niezwykle ważnych czynników, na które należy zwrócić uwagę już na etapie podejmowania decyzji o tym, czym go pokryjemy i kto to zrobi. Aby ułatwić ten proces, ale przede wszystkim zapewnić bezawaryjność działania dachu i, w razie potrzeby, jego sprawny serwis, warto sięgnąć po sprawdzone, kompleksowe rozwiązania. Jak zatem otrzymać Gwarancję Systemową Braas? 

Wybierz produkty najwyższej jakości

Klasa materiałów, które pojawią się na naszym dachu, ma kluczowe znaczenie. Warto postawić na producentów, którzy mają duże doświadczenie oraz nieustannie inwestują w badania i rozwój. Dzięki temu mamy pewność, że wybrany system dachowy będzie atrakcyjny wizualnie, efektywny energetycznie, ale przede wszystkim zapewni nam bezpieczeństwo użytkowania przez kolejne lata. Żeby skorzystać z Gwarancji Systemowej Braas, która obejmie wszystkie komponenty systemu dachowego wystarczy dokonać zakupu dachówek BMI Braas wraz z niezbędnymi do wykonania dachu, oryginalnymi akcesoriami tej samej marki. Montażu musi oczywiście dokonać Certyfikowany Dekarz Braas.

Gwarancja Systemowa Braas

Objęcie gwarancją całego systemu dachowego to rozwiązanie innowacyjne na rynku polskim – mówi Marek Podeszwa, ekspert firmy BMI Polska. – Zapewnia ono funkcjonalność nie tylko pojedynczych produktów, ale całego systemu dachowego, tj. dachówki, a także oryginalnych akcesoriów dachowych BMI Braas, do których zaliczamy: produkty służące do wykonania warstwy wstępnego krycia, produkty do wentylacji okapu i kalenicy, taśmy i listwy uszczelniające, systemy komunikacji dachowej oraz zabezpieczeń przeciwśnieżnych, system DuroVent, dachówki z kominkiem wentylacyjnym i z odpowietrznikiem instalacji sanitarnej, kosze dachowe, klamry do mocowania dachówek, czy wsporniki do montażu łat kalenicowych. Gwarancja udzielana jest na 15 lat i zapewnia po stronie BMI Braas wymianę, pokrycie kosztów transportu oraz prac dekarskich w przypadku pojawienia się wadliwych produktów.

Współpraca z certyfikowanym dekarzem

To kolejny krok na drodze do solidnego dachu. Wybór profesjonalnego wykonawcy często decyduje o końcowym efekcie prac. – Pewny dach nad głową to nie tylko najwyższej jakości produkty. Każdy, nawet najlepszy materiał nie będzie spełniał prawidłowo swojej funkcji, jeżeli nie zostanie właściwie użyty i zamontowany. Właśnie dlatego od wielu lat prowadzimy Program Certyfikacji dla najlepszych dekarzy w Polsce. – zapewnia Marek Podeszwa, ekspert firmy BMI Polska. – Każdy z Certyfikowanych Dekarzy Braas odbył minimum dwa specjalistyczne szkolenia oraz przedstawił wykonany przez siebie dach do weryfikacji. Szczegółowo sprawdzano wtedy poprawność wykonania wszystkich detali dachowych oraz prawidłowość ułożenia pokrycia dachowego. Po zakończeniu całego procesu dekarz uzyskuje Certyfikat początkowo ważny przez dwa lata, a przedłużenie jego ważności wymaga ukończenia kolejnych specjalistycznych szkoleń. To daje pewność klientowi, że wykwalifikowany dekarz prawidłowo dobierze i zastosuje wszystkie niezbędne na dachu produkty, gwarantując jego trwałość.

Dokumentacja

Kompleksowość usługi dopełnia złożenie niezbędnej dokumentacji. Po zakończeniu prac dekarskich, wraz z certyfikowanym wykonawcą należy wypełnić deklarację, potwierdzającą realizację usługi. Następnie wystarczy złożyć końcowy wniosek, po którego weryfikacji zostanie udzielona Gwarancja Systemowa Braas.

Innowacją jest tutaj objęcie gwarancją całego systemu dachowego. Klient otrzymuje 15-letnią gwarancję systemową na wszystkie jego elementy i 30-letnią gwarancję na dachówkę. Daje to klientowi pełen spokój i komfort, a na tym nam przede wszystkim zależy. – dodaje Marek Podeszwa, ekspert firmy BMI Polska.

Całościowe podejście do wykonywanej usługi, ale również późniejszej gwarancji i opieki posprzedażowej to nowe, jedyne tego typu rozwiązanie w Polsce, wynikające z potrzeb klientów i chęci zapewnienia im kompleksowej pomocy. W przypadku ewentualnej usterki, która wynikać będzie z wady jednego produktu, BMI Braas zobowiązuje się nie tylko do jego wymiany, ale również do pokrycia kosztów ponownego montażu. Łatwość uzyskania gwarancji w trzech prostych krokach dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Finalnie otrzymujesz produkt i usługę najwyższej jakości, ale również spokój i bezpieczeństwo na wiele kolejnych lat.Data publikacji: 1 września, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły