Narzędzia ręczne

Komplet kluczy zawsze pod ręką

Marka NEO cieszy się rosnącą popularnością na rynku narzędzi ręcznych. Wszystko za sprawą konsekwentnie rozwijanej oferty narzędzi o wysokich parametrach użytkowych. Na półki sklepów narzędziowych trafiła właśnie kolejna gama nowości tej marki. Pierwszą propozycją spośród nowego asortymentu jest zestaw kluczy sześciokątnych z kulistą końcówką.

Jak zawsze w przypadku narzędzi NEO cechą szczególną są wysokogatunkowe materiały wykorzystane do ich produkcji. Najnowsze klucze sześciokątne wykonane zostały ze stali chromowo-wanadowej (CrV). Użycie tego stopu pozwala mocniej obciążać narzędzia, a także ma wymierny wpływ na ich zwiększoną trwałość. Łatwość korzystania z nowych narzędzi NEO zapewnia magnetyczna końcówka, dzięki której użytkownik w prosty sposób zapanuje nad wszelkimi śrubami czy wkrętami. Wszystkie klucze posiadają również kuliste zakończenie pozwalającą na pracę pod kątem do ok. 30°, co może okazać się niezwykle pomocne w przypadku pracy w trudno dostępnych miejscach.

 

Na komplet kluczy sześciokątnych z kulistą końcówką NEO składa się 9 sztuk w rozmiarach 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 oraz 10 mm. Wszystkie wykonane zostały zgodnie z normami ISO2936 i DIN 911. Nowe narzędzia są już dostępne na półkach dobrych sklepów narzędziowych
Więcej informacji o narzędziach i marce NEO na neo-tools.com.

5/5 - (6 votes)

Data publikacji: 1 sierpnia, 2012

Autor:

5/5 - (6 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Adam M.
    wtorek, 22 stycznia, 2019

    Klucz sześciokątny to narzędzie niezbędne w warsztacie każdego majsterkowicza. Niestety często tego najbardziej potrzebnego akurat brak. Zatem zestaw 9 kluczy sześciokątnych marki Neo wzbudził moje zainteresowanie. Wysoka jakość, stal CrV, magnetyczna końcówka, kulista końcówka chyba mnie przekonają. Sprawdzę też ofertę innych narzędzi z serii Neo.

  2. Jan
    piątek, 24 lipca, 2020

    O tym jak potrzebne są zestawy narzędzi tak naprawdę przekonałem się gdy sam zacząłem majsterkować bądź naprawiać. Kiedyś ten chaos mi nie przeszkadzał, wszystko było w trzech szufladach. Teraz już tak nie potrafię. Mam narzędzia z grubsza posortowane, część w zestawach dzięki czemu pracuję dużo efektywniej a marka NEO jest już mi znana. Jest niezła.

Podobne artykuły