Maszyny dekarskie

Kompresory B.PRO z serii PUMPER

Nie jest łatwo dobrać porządny kompresor do gwoździarek, którymi pracują dekarze. Nie chodzi tu o brak odpowiednich modeli na rynku, ale o relację ich parametrów technicznych do ich jakości i ceny. Dlatego wielu fachowców poszukując złotego środka, rozwiązania absolutnie zaspokajającego ich potrzeby i nie rujnującego ich budżetu, zatrzymuje się przy ofercie marki B.PRO. I nie jest to przypadek.

Firma B.PRO, która jest częścią Polskiej Grupy Kapitałowej BIZEA-BIZON-BPRO działającej w Polsce od 1983 roku, a więc dysponującej ogromnym doświadczeniem zgromadzonym przez ponad 30 lat, posiada w swojej ofercie serię kompresorów sygnowanych wspólną nazwą PUMPER.

Kompresor B.PRO Pumper 49-04

Kompresor B.PRO Pumper 49-04

Kompresory B.PRO

Jest to pięć urządzeń różniących się wielkością zbiorników, mocą silników, swoją wagą i wymiarami czy wydajnością podczas ssania powietrza, ale zarazem tworzących spójną ofertę, gamę zaspokajającą małe, średnie jak i duże potrzeby dekarzy. Fachowcy znajdą tu model o kodzie 49-04, czyli mały kompresor 10-kilogramowy ze zbiornikiem 4-litrowym i przeznaczony do drobniejszych prac wykończeniowych, jak też model kodowany symbolem 433-100, który waży 69 kg, posiada 100-litrowy zbiornik, silnik o mocy 3 koni mechanicznych i swobodnie obsługuje kilka narzędzi na halach produkcyjnych.

Kompresor B.PRO Pumper 433-60

Kompresor B.PRO Pumper 433-60

Uwagę wielu specjalistów przyciąga model znajdujący się w połowie stawki, oznaczony symbolem 433-25 i zachowujący niezłą mobilność przy swojej wadze 54 kg. Jest on idealną propozycją do prac konstrukcyjnych, gdyż dysponując napędem o mocy 3 KM i zbiornikiem 25-litrowym, zapewnia ciśnienie 10 bar, za które odpowiada wysokiej jakości pompa olejowa i wydajność na poziomie 433 litrów na minutę – a to oznacza możliwość obsłużenia naprawdę dużej gwoździarki i jednego średniego narzędzia. Kompresor PUMPER 433-25 jest klasycznym przykładem urządzenia wręcz niezbędnego w warsztatach, odznaczającego się dużą wytrzymałością i żywotnością oraz zmyślną konstrukcją, która zapewnia stabilność dzięki niskiemu zawieszeniu środka ciężkości przy jednoczesnym raczej poziomym, niż pionowym zorientowaniu jego budowy. Dodając do tego wygodne i wysokiej jakości szybkozłącza, wygodny kranik spustu wody ze zbiornika i wyjątkowo cichą pracę oraz przemyślaną ergonomię i ochronę narzędzia w postaci ramy ochronnej, otrzymujemy bardzo kuszącą ofertę rynkową.

Kompresor B.PRO Pumper 265-20

Kompresor
B.PRO Pumper 265-20

Kompresory B.Pro z serii PUMPER, niezależnie od modelu oferują optymalne zakresy ciśnienia: górna wartość przy wyłączeniu narzędzia oscyluje przy 10 barach, zaś dolna (przy włączeniu) osiąga wartość 8 bar. To zapewnia pewien zakres bezpieczeństwa, zwłaszcza przy intensywnej pracy, gdy może dochodzić do zjawiska deficytu ilości powietrza, co przecież nie raz zdarza się przy pracy gwoździarkami 8 bar na tanich, niemarkowych kompresorach o ciśnieniu 6-8 bar. Na uwagę zasługują też wygodne rączki do transportu, szybkozłącza przyłączeniowe, obudowy filtrów z metalu, precyzyjne zawory ciśnieniowe oraz łatwość dokonania wymiany oleju, którą należy przeprowadzać minimum raz w roku.

Kompresor B.PRO Pumper 433-100

Kompresor B.PRO Pumper 433-100

Pełna serwisowalność każdego z kompresorów B.PRO PUMPER jest ważnym atutem tej oferty. Części zamienne są dostępne od ręki. B.PRO posiada własny wyspecjalizowany serwis, a naprawa może zostać przeprowadzona w serwisie. Każdy kompresor B.Pro wyposażony jest w pełny schemat budowy z wyszczególnieniem każdej części, jeśli więc klient chce wykonać naprawę samodzielnie, może to zrobić składając zamówienie na konkretne części do wskazanego modelu. Ich dostawa jest przeprowadzana błyskawicznie, podobnie jak odbiór narzędzia, które klient chce wysłać do przeglądu. Poważne podejście B.PRO do kwestii serwisu koreluje z równie profesjonalnym podejściem firmy do dostępności, jakości i atrakcyjności cenowej swojej oferty.

Kompresor B.PRO Pumper 433-25

Kompresor B.PRO Pumper 433-25

B.PRO Polska
ul. Europejska 4, 05-530 Tomice
tel. 607 775 500
e-mail: biuro@bpro.pl

4.9/5 - (43 votes)

Data publikacji: 26 lutego, 2019

Autor:

4.9/5 - (43 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kos
    wtorek, 26 lutego, 2019

    Dobry ,niezawodny kompresor na budowie to podstawa aby można było prowadzić prace budowlane bez zbędnych przestojów spowodowanych awariami sprzętu.Kompresory z serii Pumper oferujące optymalne zakresy ciśnień są proste w obsłudze i cechuje duża sprawność,według mnie są bardzo dobrym rozwiązaniem dla fachowców ceniących sobie niezawodność przy dobrych parametrach pracy.

  2. kalkulator
    sobota, 23 marca, 2019

    Doskonale zdaję sobie sprawę jaką pomocą dla dekarza jest profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt dekarski. To niewątpliwie ułatwienie pracy fachowca, szybszy i dokładniejszy montaż elementów dachu. Dlatego przy wyborze firmy dekarskiej warto zwrócić uwagę jakimi narzędziami i sprzętem dysponuje firma.

Podobne artykuły