Na rynku

Konferencja „DAchy i FAsady – technologie i wykonawstwo bez wad”

Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad z wielką satysfakcją zaprasza na prestiżową Konferencję organizowaną podczas MTP BUDMA 2013 pt.: „DAchy i FAsady – technologie i wykonawstwo bez wad”, nad którą dwumiesięcznik „Dekarz i Cieśla” objął patronat medialny.

Konferencja odbędzie się 31 stycznia 2013r. w pawilonie 7, w sali 1 AB. o godz. 11.00.

Wydarzenie adresowane jest do całej branży budowlanej w tym do: architektów, projektantów, konstruktorów, wykonawców dachów płaskich i fasad, wykładowców i studentów uczelni budowlanych, generalnych wykonawców, deweloperów, a także inwestorów i inżynierów budowlanych.

Kluczem do sukcesu konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie DAFA jest merytoryczny program, który przewiduje szeroki wachlarz prezentacji technicznych związanych z dachem płaskim i fasadą. Wykłady zostaną zreferowane przez uznanych ekspertów wywodzących się z firm zrzeszonych w DAFA.

Referaty dostarczą słuchaczom specjalistycznej wiedzy na temat: lekkich przegród budowlanych, akustyki i szczelności połączeń w lekkiej obudowie hal, dachów zielonych, płynnych folii tworzywowych, połączeń konstrukcji stalowych z betonowymi oraz konstrukcji łukowych.

Na zakończenie spotkania planowany jest panel dyskusyjny i poczęstunek. Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie rejestracji na www.dafa.com.pl. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 11 grudnia, 2012

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marzena
    środa, 8 kwietnia, 2020

    Przydają się takie konferencje. Uczestnicy uzyskują specjalistyczną wiedzę z zakresu budowy dachów. Poza tym, co chyba ważniejsze, uczestniczą w pokazach prezentacji technicznych.

Podobne artykuły