Na rynku

Konkurs DACH NIE Z TEJ ZIEMI – zrób zdjęcie i wygraj smartfon!

Dziwny, śmieszny, romantyczny, a może zapierający dech w piersiach – jeśli podczas wakacyjnych wypraw napotkasz dach „nie z tej ziemi”, zrób zdjęcie i zgłoś je do konkursu organizowanego przez portal www.superdekarz.pl. Do wygrania smartfon oraz hity książkowe!

Lubisz robić zdjęcia z podróży? Dostrzegasz to, czego inni nie widzą, a przy tym sięgasz wzrokiem niezwykle wysoko? Weź udział w konkursie DACH NIE Z TEJ ZIEMI – na adres mailowy superdekarz0@gmail.com wyślij zdjęcie dachu, który zrobił na Tobie szczególne wrażenie. Kolor, kształt, nietypowe dodatki bądź sposób zagospodarowania niejednej budowli nadały miano „kultowego” budynku.

W trakcie trwania konkursu uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie. Do każdego zdjęcia należy dołączyć swój komentarz i miejsce wykonania. – Nietypowych dachów w Polsce i za granicą jest z pewnością wiele. Chcemy pokazać ich różnorodność, a przede wszystkim wachlarz detali i dodatków, które sprawiają, że obok danego pokrycia nie możemy przejść obojętnie – mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier BRAAS. I co najważniejsze – chcemy otworzyć oczy miłośnikom fotografii na budynki, które swoją wyjątkowość zawdzięczają nietuzinkowym dachom – czasem niemal dorównującym dziełom sztuki, czasem przypominającym budowle z baśni – czy to chatkę na kurzej stopce czy zamek Królewny Śnieżki… Dachom pięknym lub dziwnym, olśniewającym lub groteskowym – bo to dach, bez względu na formę, wieńczy dzieło.

Przy ocenie zdjęć pod uwagę będzie brana kreatywność oraz oryginalność fotografii, a także spostrzegawczość autora zdjęć. Dodatkowym atutem będzie również treść komentarza oraz argumentacja wyboru obiektu.

Najciekawsze propozycje będą na bieżąco publikowane na stronach www.superdekarz.pl i https://www.facebook.com/superdekarz?ref=hl, gdzie każde zdjęcie można będzie komentować, pomagając komisji konkursowej w wyborze zwycięzców.

Konkurs potrwa do 13 września 2015 a zwycięzca otrzyma smartfon ufundowany przez markę BRAAS. Nie warto jednak czekać na ostatnią chwilę, ponieważ dodatkowo organizatorzy za najciekawsze zdjęcie lipca i sierpnia będą przyznawać nagrody książkowe. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone 16 września 2015 r.
Szczegóły konkursu wraz z regulaminem zamieszczone są na stronie www.superdekarz.pl.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 21 lipca, 2015

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły