Na rynku

Konkurs NEW VISION OF THE LOFT 3

Światowy producent okien dachowych FAKRO oraz międzynarodowy magazyn architektoniczny A10 zapraszają architektów z całego świata do udziału w Międzynarodowym Konkursie Projektowym NEW VISION OF THE LOFT 3.

W tym roku tematem konkursu jest „Atelier przyszłości – nowa przestrzeń dla nowych wizji”.

Atelier to pomieszczenie lub nawet cały zespół pomieszczeń, których funkcją jest stworzenie przestrzeni do pracy dla różnego typu twórców, artystów. Mianem atelier określamy zarówno wielkie, przeszklone galerie, jak i kameralne miejsca pracy twórczej, sytuowane z dala od zgiełku i hałasu ulic. Aby dobrze spełnić swoje zadanie, atelier potrzebuje czasem dostępu maksymalnej ilości światła, a czasem pomieszczenie musi być całkowicie zaciemnione, ukryte przed światem.

Wizyta w firmieWizyta w firmie

„Atelier Przyszłości” to miejsce, w którym stworzone zostaną warunki do urzeczywistniania wizji artystów i architektów, a twórczy duch spotka się z szeregiem innowacyjnych rozwiązań.

Zadaniem architektów jest opracowanie projektu przedstawiającego WIZJĘ ATELIER. Jego przestrzeń ma być funkcjonalna i wykorzystywać najnowsze technologie. Powinna także stwarzać odpowiedni nastrój, sprzyjający pobudzaniu wizji twórczych. W projekcie należy zawrzeć co najmniej 3 innowacyjne produkty firmy FAKRO.

Nagrody w konkursie:
1 miejsce €5000
2 miejsce €3000
3 miejsce €2000

Termin trwania konkursu:
01.03.–07.07.2014

Atrakcje towarzysząceAtrakcje towarzyszące

Prace konkursowe zostaną sprawdzone przez międzynarodowe Jury!

Więcej informacji na temat konkursu na stronie firmy Fakro www.fakro.com

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 13 marca, 2014

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły