Na rynku

Konsolidacja w Grupie Atlas

W Grupie Atlas, mimo wakacyjnej aury, zachodzą niebagatelne zmiany. Dwie spółki zależne Izohan sp. z o.o. oraz Izolmat sp. z o.o przechodzą obecnie proces połączenia.

Oba podmioty od wielu lat specjalizują się w produkcji skutecznych rozwiązań hydroizolacyjnych dla szeroko pojętego budownictwa. Są znane i cenione zarówno przez architektów jak i wykonawców. Dzięki połączeniu powstanie silna marka, która za cele postawiła sobie przede wszystkim: wzbogacenie oferty, polepszenie jakości obsługi klientów i zaspokojenie ich potrzeb. Co nie powinno być trudne, gdyż dzięki konsolidacji zwiększy się liczba przedstawicieli regionalnych.

Fuzje to zawsze duże wyzwanie dla spółek i dla klientów. Jednak doświadczenie, wiedza i fachowa kadra Izohanu i Izolmatu pod bacznym patronem właściciela gwarantują sprawne połączenie się obu podmiotów, ku zadowoleniu kontrahentów.

Grupa Atlas, obecna na rynku budowlanym od 20 lat, jest czołową marką w Polsce. W 2013 roku spółka została po raz siódmy wyróżniona statuetką Superbrand i tytułem Superbrand Created in Poland.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 12 lipca, 2013

Autor:

5/5 - (1 vote)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły