Na rynku

System dachowy – korzyści

Decydując się na budowę domu, inwestor powinien mieć świadomość, że jest to inwestycja na lata. Rynek materiałów budowlanych jest dość stabilny, jednak nie zmienia to faktu, że projekt budowy domu jest czasochłonny i wymagający. Jednym z najważniejszych elementów tego przedsięwzięcia, a zarazem najdroższym, jest dach, dlatego wymaga on skrupulatnego doboru zarówno materiałów, jak i wykonawcy.

Całościowe podejście

Wysokie koszty budowy sprawiają, że inwestorzy bardzo ostrożnie rozporządzają przeznaczonymi na nią środkami. Nie powinno to jednak wiązać się z oszczędnością na jakości produktów lub wykonawstwa. Jak każda inwestycja, również ta powinna się zwrócić, a w przypadku budowy zwrot z inwestycji oznacza ograniczenie ewentualnych napraw i usterek. Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, warto zatem postawić na kompletny system dachowy od jednego producenta – dach z jednej ręki. Zastosowanie zintegrowanego systemu dachowego w połączeniu z kunsztem rzemieślnika znacznie ogranicza ryzyko, że w przyszłości będziemy musieli przeprowadzić kosztowny remont dachu.

Bogata oferta akcesoriów, dachówek płaskich i profilowanych oraz dachówek kształtowych Braas zapewnia inwestorom solidne rozwiązania na lata. Całościowe podejście do kwestii budowy dachu, najwyższa jakość produktów oraz wykonawstwo zgodne ze sztuką dekarską dają gwarancję trwałości i niezawodności.

Gwarancja funkcjonalności na lata z jednej ręki

Dodatkowym atutem systemu dachowego jest duża oszczędność czasu, wynikająca z możliwości uzyskania jednej gwarancji na wszystkie produkty, podpisanej z jednym producentem. Wybór produktów Braas i usług Certyfikowanego Dekarza Braas gwarantują ponadto oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie.– Jesteśmy pewni, że jakość naszych produktów i kunszt certyfikowanych przez nas dekarzy zapewnią dachom wieloletnią trwałość, dzięki czemu zdejmiemy inwestorom z barków ciężar związany z niechcianymi remontami – wyjaśnia Adam Ziółek, kierownik marketingu Braas Polska. – Nie zatrzymujemy się jednak na słowach i obietnicach – dodaje. Od kwietnia 2017 oferujemy inwestorom Gwarancję Systemową na kompletny dach, w ramach której zobowiązujemy się do dokonania napraw na nasz koszt w przypadku ewentualnych usterek. Inwestor może zatem w pełni cieszyć się swoim domem z bezpiecznym i trwałym dachem – stwierdza Adam Ziółek.

Papierkowa robota ograniczona do minimum

Dodatkową korzyścią Gwarancji Systemowej Braas jest ograniczenie do minimum papierologii. Wystarczy wypełnienie z dekarzem deklaracji ukończenia prac dekarskich po ukończeniu budowy i wniosku za pośrednictwem strony www.gwarancjasystemowa.pl. W przypadku konieczności skorzystania z gwarancji, inwestor z łatwością odnajdzie wszystkie dokumenty i pomoc w jednym miejscu bez potrzeby dochodzenia swoich praw przed wieloma firmami.

Braas Gwarancja Systemowa

Braas Gwarancja Systemowa

Braas koło systemowe

Braas koło systemowe

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 9 września, 2017

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły