Kreator Budownictwa Roku 2020 dla firmy Blachy Pruszyński

kreator budownictwa roku 2020
kreator budownictwa roku 2020 

To już kolejny raz, kiedy firma Blachy Pruszyński znalazła się pośród laureatów w konkursie Kreator Budownictwa Roku, który jest organizowany przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Podczas jubileuszowej gali (zrealizowanej po raz 10.), która z powodu epidemii Covid-19 musiała odbyć się on-line, odznaczona została firma, jak i prezes zarządu – Krzysztof Pruszyński. Wyróżnienie to świadczy przede wszystkim o podejściu do współczesnego budownictwa i biznesu. Wyznaczanie nowych ścieżek rozwoju oraz tworzenie rynku to najważniejsze elementy, które składają się na sukces przedsiębiorstwa. Branża budowlana to ogromna część polskiej gospodarki, która tworzy nowe horyzonty, miejsca pracy oraz kreuje nowoczesne rozwiązania. Firma Blachy Pruszyński funkcjonuje jako przedsiębiorstwo nie od dziś i doskonale wie na co należy się przygotować, jeśli chodzi o pokrycia dachowe. Tytuł Kreatora Budownictwa świadczy o pozycji lidera, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.


Data utworzenia: 01.12.2020


Komentarze

  • Krzysztof napisał(a):

    kolejne wyróżnienie dla producenta oznacza jakość jaką oferuje. materiały i wyroby tej firmy można spotkać w bardzo wielu realizacjach i prezentują się świetnie. oby tak dalej, czekamy na kolejne innowacje tej marki.

  • juror napisał(a):

    Nie pierwszy raz już Blachy Pruszyński zdobywa zasłużone wyróżnienie w konkursie budownictwa. Na taką nagrodę naprawdę trzeba sobie zasłużyć rzetelnością, nowoczesną technologią oraz doskonałymi wyrobami. Firma Pana Pruszyńskiego dzięki tym cechom w pełni zasłużyła na miano renomowanego przedsiębiorstwa.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły