Na rynku

Kupuj na merXu i oszczędzaj już od pierwszej transakcji

Nawet 2 000 złotych wraca na konto firm, które biorą udział w programie Cash box. Wystarczy zrobić zakupy na merXu i odebrać gwarantowana premię. A jest w czym wybierać – na platformie można znaleźć już ponad 9 mln ofert z takich kategorii jak narzędzia, elektrotechnika, budownictwo czy przemysł, oferowanych przez sprzedawców z 8 krajów.

merXu to kompleksowe, darmowe narzędzie dla przedsiębiorców, zaspokajające podstawowe i złożone potrzeby firm w handlu internetowym. Na platformie można znaleźć największy wybór ofert dla przemysłu, nawet tych trudno dostępnych i wysokospecjalistycznych. A to w obecnych czasach dla wielu firm stanowi duże wyzwanie. Podobnie jak koszty prowadzenia działalności. Tutaj też z pomocą przychodzi merXu, które od początku swojej działalności oferuje swoim klientom promocje i akcje specjalne obniżające wartość zakupów na platformie.

Tym razem firmy zarejestrowane z merXu mogą dołączyć do programu Cash box i do końca czerwca odebrać nawet 2 000 złotych za swoje zakupy, Wystarczy w odpowiednim miejscu na koncie klienta przesłać fakturę potwierdzającą dokonanie transakcji a gotówka zostanie przelana bezpośrednio na konto bankowe kupującego. Jeśli to pierwszy zakup na merXu, można otrzymać 20% zwrotu wartości transakcji – nie może być on jednak tańszy niż 1300 PLN netto (bez kosztów transportu). Kolejne zakupy mogą mieć już dowolną wartość.

Dlaczego jeszcze warto kupować na merXu:

  • Dostęp do kilku milionów ofert i usług z 8 europejskich krajów
  • Darmowa dostawa krajowa i międzynarodowa do 1400 PLN
  • Bezpieczeństwo transakcji – zakupy tylko między zweryfikowanymi kontami firmowymi
  • Elastyczność oferty – jeśli nie znajdziesz interesującego Cię produktu, możesz złożyć zapytanie ofertowe
Cash Box Merxu

Platforma oferuje też liczne funkcjonalności, ułatwiające kontakt pomiędzy firmami – m.in. komunikator z opcją tłumaczenia wiadomości w czasie rzeczywistym na lokalne języki przedsiębiorców. To ważne ponieważ na merXu dostępne są nie tylko gotowe towary, ale też zindywidualizowane. W przypadku zapotrzebowania na indywidualizację danego produktu, np. dodanie logotypu, zmianę wybranych parametrów – rozmiaru, koloru itp., przedsiębiorcy mogą się kontaktować ze sobą i dokonywać indywidualnych ustaleń.

Więcej na temat promocji Cash box można znaleźć na stronie https://lp.merxu.com/pl/cash-box 


Data publikacji: 10 czerwca, 2022

Autor:


Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły