Ubrania robocze

Kurtki Snickers Workwear – bądź gotowy na chłody

Praca na dachu w chłodne dni to ogromne wyzwanie. Kolekcja ocieplanych kurtek roboczych Snickers Workwear została zaprojektowana tak, by chronić przed niskimi temperaturami, wiatrem i wilgocią, umożliwiając wydajną i efektywną pracę.

Snickers Workwear ma w swojej ofercie kurtki o różnym poziomie funkcjonalności, dostosowane zarówno do różnych warunków atmosferycznych, jak i do posiadanego budżetu. Podstawowym modelem jest lekko ocieplana kurtka robocza – model 1148. Uszyta jest z wytrzymałego materiału wykonanego w technologii rip-stop ograniczającej ryzyko rozdarcia. Dla zachowania pełnej swobody ruchu posiada profilowane rękawy, przez co ruch ramion nie jest ograniczony i zachowują one pełną manewrowość. Komfort podnosi też wysoki ocieplany kołnierz oraz przedłużany tył chroniący dół pleców. Posiada wiele miejsca na znakowanie firmowe. Dla zwiększenia izolacji pod kurtkę można zakładać dodatkową warstwę odzieży, np. w postaci polaru lub bluzy.

Kurtki Snickers Workwear z serii AllroundWork

Dla osób potrzebujących lepszego zabezpieczenia przed chłodem przeznaczone są kurtki robocze z serii AllroundWork 37.5® – model 1100 oraz 1102. Charakteryzują się one zaawansowaną funkcjonalnością oraz nowoczesną izolacją. Dzięki zastosowaniu w podszewce technologii 37.5® wykorzystującej w tkaninie cząsteczki węgla aktywnego kurtki ułatwiają efektywny transport wilgoci generowanej przez ciało nawet podczas intensywnej pracy w zimne dni oraz podtrzymują optymalny mikroklimat ciała, aby organizm był bardziej wydolny. Co ważne, technologia 37.5® w pierwszej kolejności ogranicza pocenie się. Im bardziej rozgrzewa się ciało, tym efektywniejsze staje się odprowadzanie wilgoci. Dlatego kurtki ocieplane serii AllroundWork 37.5® z wyprzedzeniem „wiedzą”, czego potrzebuje organizm. Dzięki profilowanym rękawom z wysuniętymi mankietami, z otworami na kciuk, chroniącym przed wnikaniem wiatru oraz elastycznym panelom z tyłu pod ramionami, umożliwiają znakomitą swobodę poruszania ramion przy zachowaniu dopasowanego do ciała kroju. Zwiększoną izolację i ciepło utrzymuje gęsta, siatkowa podszewka na plecach. Dopełnieniem całości jest wysoki kołnierz z podszewką polarową, który doskonale chroni przed wiatrem, co zwiększa komfort pracy podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Kurtka 1100 to podstawowy model serii AllroundWork 37.5®. Jego rozwiniętą wersją jest model 1102 z odpinanym kapturem i certyfikowaną ochroną przed deszczem (norma EN 343). Ocieplane kurtki robocze Snickers Workwear to trafny wybór dla rzemieślników poszukujących odzieży o atrakcyjnym nowoczesnym kroju, a także o funkcjonalnych i dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych rozwiązaniach, co wpływa pozytywnie na wydajność pracy. Dodatkowo dzięki różnym wersjom kolorystycznym kurtki można odpowiednio dobierać do barw i logotypów firmowych.

Więcej informacji o produktach Snickers Workwear można znaleźć na stronie www.snickersworkwear.pl

4.8/5 - (19 votes)

Data publikacji: 7 grudnia, 2019

Autor:

4.8/5 - (19 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Paweł
    sobota, 7 grudnia, 2019

    lubię odzież od Snickera Workwear. specjalizują się głównie w odzieży roboczej która jest funkcjonalna. czasami lepiej nieco więcej zainwestować, a być zadowolonym. teraz tylko zimne dni, tak więc wybór na ciepłą odzież roboczą dobry.

  2. praktykant
    niedziela, 8 grudnia, 2019

    Odzież robocza jest jednym z podstawowych czynników wpływających na efekty wykonywanych prac montażowo-budowlanych. Możliwości umieszczenia w niej podstawowych akcesoriów niezbędnych do prowadzenia prac jest wygodnym, bezpiecznym i efektywnym rozwiązaniem. Oczywiście odzież powinna spełniać również zadania w zakresie termoizolacji i łatwości manewrowania. Nie bez znaczenia jest także estetyka ubrania, wiadomo że schludnie wyglądający pracownik zyska nasze większe zaufanie.

Podobne artykuły