Rynny

Kwadratowe rynny NIAGARA – JAKOŚĆ DO KWADRATU

rynny kwadratowe NIAGARA Blachy Pruszyński

Trendy w budownictwie już od pewnego czasu skupiają się na nowoczesnych, prostych konstrukcjach. Modny i często okazuje się, że konieczny styl minimalistyczny przemawia do coraz większej grupy inwestorów. System Pruszyński z Grupy Pruszyński dopasowuje swoją ofertę do oczekiwań klientów. Najnowszym produktem wpisującym się w obecne trendy jest kwadratowy system rynnowy NIAGARA.

rynny kwadratowe NIAGARA Blachy Pruszyński

Nowoczesny kształt rynien

Nowoczesny kształt rynien tworzy doskonałe dopełnienie modernistycznych budynków. Stworzony został z myślą o estetyce, funkcjonalności, ale przede wszystkim wytrzymałości. To co wyróżnia kwadratowe rynny NIAGARA to jeden, uniwersalny rodzaj maskownicy. Znajdzie ona zastosowanie zarówno przy rynnie zamontowanej na gzymsie, jak i na dachu z podbitką. Niezależnie od sposobu montażu, jest idealnie dopasowana do prezentowanego systemu rynnowego.

rynny kwadratowe NIAGARA Blachy Pruszyński

Akcesoria

Złączka jest specyficznie mocowana po umiejscowieniu rynien na hakach. Dzięki temu unikamy niewygodnego manewrowania długą rynną – znacznie prościej jest dopasować niedużą złączkę. W ofercie dostępnych jest kilka rodzajów haków. Wyróżniają się one często spinką od spodu tego elementu, która służy do sprawnego i pewnego montażu maskownicy.

rynny kwadratowe NIAGARA Blachy Pruszyński

Kwadratowy system odwadniania NIAGARA

Kwadratowy system odwadniania NIAGARA  może być montowany w czterech systemach: okapowym, bezokapowym, gzymsowym i ukrytym. Kwadratowy system rynnowy NIAGARA to stalowe elementy pokryte zabezpieczającą powłoką poliuretanową. Występuje w dwóch kolorach: czarny (RAL 9005) i antracyt (RAL 7016).

rynny kwadratowe NIAGARA Blachy Pruszyński
4.7/5 - (35 głosów)

Data publikacji: 28 maja, 2021

4.7/5 - (35 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    niedziela, 30 maja, 2021

    Rynny to bardzo istotny element każdego dachu, który musi być trwały i odporny na warunki zewnętrzne a jednocześnie nie może szpecić dachu. Współczesne rynny doskonale realizują te wymogi. A rynny kwadratowe coraz częściej goszczą na dachach nowo budowanych domów. Wydaje mi się, iż takie rynny ma mój nowy sąsiad i powiem szczerze jego dach wygląda perfekcyjnie. A Blachy Pruszyński to znany gracz na rynku – zatem kto może niech rozważy tą propozycję.

  2. Grzegorz
    poniedziałek, 31 maja, 2021

    kwadratowy styl odbiega od normy okrągłej rynny. taki system można ładnie wkomponować w bryłę budynku i nie rzuca się tak bardzo w oczy, że jest tam jakaś rynna. kwadratowe kształty sprawdzą się w nowoczesnych budynkach dużego miasta, na pewno taki wygląd i działanie systemu cieszy użytkownika.

Podobne artykuły