Pokrycia bitumiczne

Laminowane gonty Technonicol

Gonty laminowane firmy Technonicol w porównaniu z wyrobami firm konkurencyjnych wyróżnia przede wszystkim wykorzystywanie bitumu w procesie produkcji, a nie wycinania z linii papowej.


Gonty firmy Technonicol mają nie tylko wysoką jakość, ale i bardzo atrakcyjną cenę. Stąd też ich zastosowanie obejmuje nowe i modernizowane domy jedno- i wielorodzinne oraz budynki użyteczności publicznej i obiekty przemysłowe.

Trwałość gontów bitumicznych firmy Technonicol producent potwierdza udzielając długiego okresu gwarancji.

Jazz Terra

Jazz Terra

Cechy

Gonty bitumiczne z oferty firmy Technonicol wykorzystują specjalną osnowę w postaci mocnego i trwałego welonu szklanego. Oprócz tego istotną rolę odgrywa pokrycie będące mieszanką bitumiczną lub modyfikowaną mieszanką bitumiczną. Wierzchnia część dachówki wykorzystuje pokrycie w postaci posypki bazaltowej. Takie rozwiązanie jest gwarancją ochrony przed promieniowaniem ultrafioletowym.
Strona spodnia gontów bazuje na lepkiej warstwie bitumu polimerycznego, która jest przykryta łatwo zdejmowalną taśmą silikonową. Pokrycie po ułożeniu na dachu skleja się pod wpływem ciepła powstałego w efekcie działania promieni słonecznych. Powstaje w ten sposób podwójna warstwa hydroizolacyjna.

Rancho Szary – 30 lat gwarancji

Rancho Szary – 30 lat gwarancji

Country Arizona – 50 lat gwarancji

Country Arizona – 50 lat gwarancji

Jazz Sevilla – 50 lat gwarancji

Jazz Sevilla – 50 lat gwarancji

Continent Europe – 60 lat gwarancji

Continent Europe – 60 lat gwarancji

Kształty i kolory

W zakresie kształtów i kolorów nabyć można gonty Rancho (kolory: szary, czerwony, brązowy). Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest gont Country (kolory: Alabama, Arizona, Atlanta, Michigan, Ohio, Ontario, Texas, Utah). Gonty laminowane to również pokrycie Jazz z eleganckimi kolorami (Alikante, Barcelona, Castilia, Corrida, Indigo, Sevilla, Terra, Toskana). Gont ten zaprojektowano dla inwestorów, którym zależy na nowoczesnym wyglądzie dachu. Warto również wspomnieć o goncie Western (Canyon, Clondike, Niagara, Preria) z opatentowaną formą wycięć. Łączy on w sobie najbardziej unikalne odcienie i bardzo dobre parametry techniczne. Dużym uznaniem cieszy się również gont Continent (kolory: Africa, America, Asia, Europe).

Podsumowanie

Oferta firmy Technonicol obejmuje nie tylko bitumiczne pokrycie dachowe. Do dyspozycji inwestorów i firm wykonawczych są również zaawansowane technologicznie systemy izolacyjne.

Technonicol Sp. z o.o.
ul. Gen. L. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
tel.: +48 22 886 48 86
www.technonicol.pl
@: biuro@technonicol.pl

4.5/5 - (12 votes)

Data publikacji: 21 lutego, 2017

Autor:

4.5/5 - (12 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Renata
    piątek, 19 czerwca, 2020

    Mnóstwo ciekawych rozwiązań. Wśród gontów są też gonty o niespotykanym kształcie i kolorze, a więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Podobne artykuły