Okna dachowe

Lato z komarami? Już nie

Wyczekiwane wakacje nadeszły. Wraz z nimi słońce, urlop i… komary! Zwarły swe szeregi i atakują nas w pełnej gotowości bojowej. Gryzą, bzyczą i nie dają zasnąć. Co może ich powstrzymać? Środki w sprayu, olejki, znicze? A może… moskitiery? Frirma Roto proponuje niezwykle efektywne i łatwe w montażu moskitiery Standard i Transpatec.

Moskitiery Roto stanowią doskonałą ochronę nie tylko przez komarami, ale i innymi groźnymi owadami jak osy czy meszki. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że można je otrzymać w dwóch wersjach – Standard oraz nowej – doskonalszej Transpatec.

Materiał Transpatec to ekskluzywna siateczka wykonana wg najnowszej technologii produkcyjnej, o niemal niewidocznym splocie, która daje w porównaniu ze standardową wersją o 140% większą przepuszczalność i wymianę powietrza. Gwarantuje ponadto trwałość i odporność na rozrywanie.

W tym roku przeżywamy niemal zmasowany atak komarów. Jest on wynikiem śnieżnej zimy i gwałtownej wiosny. W letnie i parne noce trudno spać przy zamkniętym oknie, jedyną skuteczną ochroną przed owadami jest założenie moskitier.

Moskitiera StandardMoskitiera Standard
Moskitiera TranspatecMoskitiera Transpatec

ASZ

4.5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 7 lipca, 2013

Autor:

4.5/5 - (2 votes)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Szymon
    sobota, 9 lutego, 2019

    Moskitiera to najlepszy sposób na wszystkie owady. Nic nie wejdzie czy nie wleci do mieszkania i mamy spokój. Super, że firma Roto wymyśliła nowe, lepsze wersje moskitier. Przed rozpoczęciem sezonu letniego trzeba pomyśleć nad odpowiednim zabezpieczeniem.

  2. Piotr
    piątek, 22 listopada, 2019

    jeśli chcemy mieć otwarte okno latem bez owadów to tylko moskitiera. montaż siatki na okno nie jest trudny. skuteczność takiej moskitiery jak w przypadku Roto Standard czy Transpatec powinna być bardzo dobra. moskitiera będzie lepsze niż jakieś zapachy i olejki.

Podobne artykuły