Warsztat

Łatwy transport kompresorów Warrior

Firma Prebena oferuje m.in. urządzenia pneumatyczne oraz odpowiednie źródła zasilania. Na szczególną uwagę zasługują kompresory Warrior, które sprawdzają się przede wszystkim podczas robót wymagających częstej zmiany miejsca pracy.


Idealne do takich aplikacji są właśnie kompresory Prebena Warrior 255 i Warior 435. Na etapie projektowania tych urządzeń zakładano połączenie parametrów technicznych i funkcjonalności. Stąd też nowoczesny, wydajny silnik i optymalna pojemność łączy się z solidną i lekką konstrukcją, umożliwiającą łatwe transportowanie zwłaszcza w trudnych warunkach. Nisko osadzony środek ciężkości zapewnia szybkie przemieszczanie urządzenia zapobiegając przewróceniu. Rama chroni urządzenia wewnętrzne kompresora. Przy transporcie używa się składanej rączki. Na tablicy umieszczone są manometry oraz wyjścia do podłączenia węży pneumatycznych. Przydatne rozwiązanie stanowi uchwyt do przechowywania węża (30 m).
Łatwy transport kompresorów Prebena Warrior 255 i Warior 435

Parametry techniczne

Mniejszy kompresor, czyli WARRIOR 255 ma zbiornik o pojemności 20 l przy wydajności 256 l/min. Maks. ciśnienie osiąga 10 bar. Większy model to WARRIOR 435 ze zbiornikiem o pojemności 25 l. Dwucylindrowy silnik zapewnia wydajność 433 l/min. przy maks. ciśnieniu do 10 bar. Należy podkreślić, że podane wartości zmierzono podczas kompleksowych testów przeprowadzonych przy ciśnieniu 6 bar. Nie są to więc wartości teoretyczne i nie ma obawy, że w praktyce nie uzyska się odpowiedniej ilości powietrza. Kompresory Warrior firmy Prebena sprawdzą się nie tylko na placu budowy, ale również w warsztatach, zakładach naprawczych, garażach itp. Istotną cechą tych urządzeń jest kompaktowa budowa zapewniająca łatwe przemieszczanie.
Łatwy transport kompresorów Prebena Warrior 255 i Warior 435

Główne cechy sprężarek

  • solidna rama chroniącą silnik,
  • długi kabel zasilający (10 m),
  • duże koła ułatwiające transport (nawet po schodach),
  • wygodna, składana rączka,
  • czytelna tablica z manometrami oraz dwoma wyjściami na przewody pneumatyczne,
  • uchwyt do montażu węża na bębnie o długości 30 metrów.

REBENA – POLSKA
tel. 618 676 728


Data publikacji: 4 maja, 2017

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły