Na rynku

Laureaci konkursu FACH NA DACH wypoczywali w Activie

Kilkudniowy wypoczynek w ośrodku szkoleniowo – wypoczynkowym w Muszynie Activa to jedna z najbardziej atrakcyjnych nagród czwartej edycji konkursu dla dekarzy FACH NA DACH, zorganizowanego przez firmę FAKRO.

Wyniki konkursowych zmagań były znane już w grudniu 2009r. Ponieważ jednak Sądecczyzna dla wielu turystów staje się atrakcyjna szczególnie w sezonie zimowym, dlatego też dekarze odebrali swoje nagrody na przełomie stycznia i lutego. Pobyt w Activie wypełniły liczne atrakcje, takie jak jazda na skuterach śnieżnych, trikke ski, quadach i sankach.

Konkurs FACH NA DACH cieszył się dużym zainteresowaniem. Swój udział w rywalizacji zgłosiło kilkuset dekarzy. Polecanie produktów FAKRO i ich montaż pozwalały na gromadzenie punktów, zamienianych potem na liczne nagrody: okna dachowe, wyłaz dachowy, premiowe kupony, specjalistyczny sprzęt dla dekarzy oraz sprzęt AGD czy RTV. Była to doskonała forma promocji oferty produktowej FAKRO i okazja do budowania więzi między firmą a dekarzami z całej Polski, którzy stają się najskuteczniejszymi „ambasadorami” nowosądeckiego producenta okien dachowych.

Laureaci konkursu FACH NA DACH wypoczywali w Activie
Laureaci konkursu FACH NA DACH wypoczywali w Activie
4.7/5 - (4 votes)

Data publikacji: 19 marca, 2010

Autor:

4.7/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły