Budownictwo tradycyjne

Łazienka, która jest wiecznie modna

Remont łazienki przeprowadzamy stosunkowo rzadko. Wymaga nakładu finansowego i sprawnej logistyki. Właśnie dlatego warto przemyśleć projekt domowego miejsca relaksu, zastanowić się nad tym, jakie są nasze potrzeby i dopiero wtedy wybrać ceramikę, meble i płytki ścienne, które posłużą na wiele, długich lat. Do wyboru mamy szeroką gamę kolorystyczną, a także rodzajową. Płytki tubądzin występują w kilku popularnych wariantach. Możemy zakupić płytki ceramiczne, płytki gresowe, a nawet płytki podłogowe, które będą kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym. Na co warto zwrócić uwagę?

Płytki tubądzin, czyli trendy na 2022 rok

Płytki łazienkowe zmieniają się podobnie, jak ubrania na wybiegach wielkich projektantów. Co roku pojawiają się nowe trendy i charakterystyczne wzory. Wchodząc na stronę https://plytki.pl/kategoria-produktu/tubadzin/ odkryjemy, że płytki tubądziń podążają za trendami i oferują nowoczesne rozwiązania. Dużym zainteresowaniem cieszą się płytki rektyfikowane. W wyniku zachodzących procesów, płytki łazienkowe tubądzin są niemal identycznych rozmiarów. Te kolekcje mają bardzo ostro zakończone krawędzie, a ich kąty mają dokładnie 90 stopni. Są to płytki idealne do precyzyjnego pokrycia ścian naszej wymarzonej łazienki. W nadchodzącym sezonie modne będą również płytki imitujące marmur i kamień. Z pierwszych stron katalogów nie znikają płytki drewnopodobne, które są z nami od wielu sezonów. Płytki ceramiczne tubądzin imitujące drewno wprowadzą przytulny i kojący nastrój. Wnętrze łazienki wypełniać będą również płytki z etnicznym wzorem mozaiki. 

Moda powraca. Ewolucja lastryko, które odmienia wygląd łazienek. 

Kolekcje tubądzin cofają się w czasie i wracają do korzeni. Modny stał się materiał, który już jakiś czas temu, cieszył się ogromnym uznaniem. W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku lastryko było wszędzie. Zdobiło szkolne parapety, schody w budynkach urzędowych i klatki schodowe bloków budowanych z wielkiej płyty. Dziś historia zatoczyła koło, a lastryko stało się motywem przewodnim płytek łazienkowych. Bazuje na nich wiele aranżacji, które przyciągają nas wzrok. Zestawienie ze sobą elementów nowoczesnych i tych w stylu retro, pozwoli stworzyć niesamowitą aranżację i odświeżyć wygląd łazienki. Trzeba otwarcie przyznać, że lastryko niezaprzeczalnie wraca do łask. Funkcjonalny materiał został odczarowany i wykorzystany na nowo. Świetnie wygląda na tle neutralnym, które podkreśla jego walory. Dobrze komponuje się z odcieniami off-white, w towarzystwie jasnych szarości i odcieni kawy z mlekiem.


Data publikacji: 6 lutego, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły