Na rynku

Leasing online – żeby klient nie marnował czasu…

Leasing online – żeby klient nie marnował czasu…

Nowatorski system leasingu wprowadziła niedawno na rynek firma AGH Consulting. Teraz, aby uzyskać finansowanie narzędzi, maszyn lub innego sprzętu dekarskiego, wystarczy złożyć wniosek online. Cała procedura zajmuje zaledwie kilka minut. Możliwe jest otrzymanie leasingu maszyn i urządzeń o wartości od 1000 do nawet 100 000 zł.

Wystarczy usiąść przed komputerem

To prawdziwa rewolucja w zakresie udzielania leasingu! Teraz wystarczy wejść na stronę aghconsulting.pl i wypełnić krótki wniosek online. Leasing udzielany jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Klient nie musi składać wizyty w biurze ani spotykać się z przedstawicielem firmy. Siada przy komputerze bądź przy telefonie i formalności niezbędne do uzyskania leasingu dopełnia w zaledwie 5 minut (średnio tyle czasu zajmuje wprowadzenie potrzebnych informacji do systemu).
Do systemu klient musi wpisać dane produktów, które będą nabywane, swoje imię i nazwisko, numer PESEL, numer NIP firmy oraz numer telefonu. Na dalszym etapie klient wybiera warunki, a następnie musi podać numer dowodu osobistego oraz datę jego ważności.
Nie ma konieczności przedstawiania żadnych dodatkowych dokumentów. Firma nie dolicza także kosztów z tytułu ubezpieczenia. Oczywiście, opłaty z tytułu leasingu lub pożyczki leasingowej można ująć w kosztach firmy.

Od 1000 do 100 000 zł

Kwota finansowania wynosi od 1000 do 100 000 zł. Opłata wstępna waha się od 10 do max 40%. Okres leasingu może wynosić od 24 do 48 miesięcy. Należy przy tym pamiętać, że krótszy czas może spowodować, że firma nie spełni wymogów minimalnego okresu amortyzacji. Dlatego jeśli korzystniejszy wydaje się wybór mniejszej ilości rat, warto rozważyć zaciągnięcie pożyczki leasingowej z terminem od 3 do 24 miesięcy.
W przypadku leasingu operacyjnego, opłata wstępna i wszystkie raty są kosztem firmy, która go otrzymuje. Możliwe jest także odliczenie podatku VAT.
Jeśli klient zaciąga pożyczkę leasingową, otrzymuje od sprzedawcy nabywanego towaru fakturę zakupu, na dane firmy. Z branżą dekarską od lat… AGH Consulting obsługuje branżę dekarską od ponad 15 lat, ma zatem ogromne doświadczenie w zakresie leasingu na maszyny i narzędzia budowlane dedykowane dla tego sektora. Nowy produkt w portfolio firmy – leasing online, jest dowodem zaufania, jakim cieszą się firmy dekarskie, budowlane i ciesielskie.
W przypadku tradycyjnego leasingu, każdego klienta pracownicy AGH Consulting traktują indywidualnie, dopasowując parametry umowy do jego oczekiwań i możliwości. Deklarują, że nie straszne im trudne i skomplikowane transakcje.

Aby dowiedzieć się więcej na temat leasingu online lub leasingu udzielanego metodą tradycyjną, warto wejść na stronę www.aghconsulting.pl.

Kontakt:
Tel. +48 690 905 555
e-mail: biuro@aghconsulting.pl


Data publikacji: 29 czerwca, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły