Na rynku

Lojalność dekarza popłaca

Lojalność dekarza popłaca

Lojalność, to wzniosłe słowo budzące w każdym znaczące emocje. Lojalność, to przywiązanie, to chęć obcowania i poczucie odpowiedzialności.
Lojalność pomiędzy wykonawcą a producentem danego wyrobu nie oznacza wyłącznie rekomendacji jego zastosowania. To również szereg różnych, innych aspektów tego wymownego słowa.

Bratex Deker Punkt

Spółka Bratex Dachy producent systemów dachowych i rynnowych pierwszy raz w historii otwiera program lojalnościowy pod nazwą Bratex Deker Punkt. Nie byłoby w tym nic nowego, gdyby nie dwa istotne fakty.

 • Bratex Deker Punkt to system zrzeszający całą sferę dekarską począwszy od rekomendacji, poprzez aplikację na obiekcie a skończywszy na samodoskonaleniu w organizowanych przez Bratex Dachy profesjonalnych szkoleniach instruktażowych.
 • Bratex Deker Punkt to także bardzo prosty i przejrzysty system premiujący lojalność. Rozwiązanie zupełnie niewymagające pamiętania jakichkolwiek haseł, loginów do konta czy innych trudnych do zapamiętania informacji.

Zasada działania

Funkcjonowanie jest banalne. Wystarczy odczytać kod lub numer z naklejki umieszczonej na produkcie i wysłać go sms-em pod numer także podany na tej naklejcie. To wszystko! System potwierdzi zarejestrowanie punktów i poda aktualne saldo sms-em zwrotnym.
Wybór nagród jest także prosty. Wystarczy zalogować się w serwisie dekerpunkt.bratex.pl
podając numer własnej komórki. Po wpisaniu otrzymanego jednorazowego hasła można przeglądać katalog kilkudziesięciu starannie wyselekcjonowanych produktów dekarskich i dokonać prostego zamówienia.
Narzędzia zostaną wysłane pod wskazany adres, a w trakcie realizacji zamówienia można sprawdzać jego status i uzyskać numer paczki do śledzenia przesyłki.

Wartość dodana

System lojalnościowy Bratex Deker Punkt ma na celu nie tylko premiowanie wyrobów spółki, ale także łączyć społeczność dekarską i wprowadzać wartości nieczęsto dzisiaj spotykane, jak zasadne szkolenia dla nowych wyrobów – nawet na miejscu budowy, fachowe doradztwo oraz pracę ze skrzynką narzędziową w pełni wyposażoną w wysokiej jakości przybory.

Bratex Dachy sp. z o.o. sp. k.
ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica
Tel.: +48 14 6822 822
www.bratex.pl
info@bratex.pl
helpline: +48 801 081 018

5/5 - (8 głosów)

Data publikacji: 11 października, 2016

5/5 - (8 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Paweł
  czwartek, 14 lutego, 2019

  Super, że producent Bratex Dachy wprowadziła coś nowego do swojej oferty. Program lojalnościowy Bratex Deker Punkt doceni osoby które używają ich rozwiązań. Przy okazji używania, montowania można zyskać dodatkowe szkolenie lub narzędzie, a to zawsze jakaś wartość dodana od Bratex.

 2. Roman
  niedziela, 21 czerwca, 2020

  Lojalność to słowo niezbyt często używane i stosowane w dzisiejszych czasach, a niesie ono w sobie szereg cennych wartości. Warto więc docenić pomysł f-my Bratex Dachy, która do niego powraca. Program lojalnościowy zjednoczy społeczność dekarską korzystającą z ich oferty z korzyścią dla wszystkich. Brawo.

Podobne artykuły