Budownictwo drewniane

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

Minimalizm to słowo, które w kontekście zmian klimatycznych i rewolucji myślenia na temat współczesnych domów, nabiera nowego znaczenia. Chodzi w nim już nie tylko o popularny styl, ale także o prostotę jego powstania, a także minimalne potrzeby energetyczne. Zrównoważony, wpisany w naturalny porządek rzeczy, a przy tym elegancki i modny – takie są domy w systemie szkieletowym stawiane przez firmę Magbos.

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

Wzorcowa rodzina

Słowo rodzina w słowniku oznacza zarówno osoby ze sobą spokrewnione, jak i grupę obiektów o tych samych cechach. Z pewnością to nie przypadek, że firma Magbos wyrosła na gruncie rodzinnych tradycji, a efektem jej przedsiębiorczości są domy, posiadające szereg wspólnych, wzorcowych cech. Jako zakład produkujący domy szkieletowe, firma Magbos powołana została 15 lat temu. U podstaw jej założenia stała jednak znacznie dłuższa tradycja, związana z pracą w tak szlachetnym materiale, jakim jest drewno, a zapoczątkowana przez seniora rodu, Mariana Bosakiewicza. Jego syn, Tomasz postawił na budownictwo mieszkaniowe, a w swoim portfolio ma już obecnie realizację kilkudziesięciu domów z bali, szkieletowych, słupowo-ryglowych czy stawianych z pełnych ścian klejonych.
– Podczas pracy stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług oraz na profesjonalne doradztwo dla klienta. Zdobyte doświadczenie pozwala nam budować domy bezpieczne, trwałe, ekologiczne oraz dopasowane do różnorodnych wymagań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w zależności od jego potrzeb i oczekiwań, by możliwie najdokładniej zrealizować zlecone nam zadania – podkreśla Tomasz Bosakiewicz.

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

W zależności od wizji i marzeń klienta, którego potrzeby i oczekiwania stawiane są na pierwszym miejscu, Magbos realizuje budynki o kubaturze od 20 do nawet kilkuset metrów kwadratowych. Właścicielom firmy nie straszne są nawet najbardziej skomplikowane formy architektoniczne, a budowane przez nich domy mogą zostać oddane zarówno w stanie surowym, jak i do stanu developerskiego. W tym miejscu warto dodać, że w przyszłym roku firma planuje rozpocząć budowę niewielkich domów z pełnym wyposażeniem.

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

Easy Home

90 dni – tyle potrzeba, żeby w wybranym przez klienta miejscu stanął drewniany dom modułowy Easy Home, o powierzchni zabudowy nie przekraczającej 35 m2. Dom jest w pełni funkcjonalny i technicznie przygotowany do pełnienia roli domu całorocznego. Wyposażony jest w niezbędne instalacje. Ma dwie kondygnacje, a jego niewielkie gabaryty nie są przeszkodą, do wydzielenia w nim dwóch przytulnych, izolowanych akustycznie sypialni, funkcjonalnej kuchni, garderoby lub pomieszczenia gospodarczego, łazienki z prysznicem oraz saloniku jadalnego. Co więcej, dom posiada także antresolę, na której urządzić można gabinet lub pokój. Budynki zostały skonstruowane w taki sposób, by można je było ze sobą łączyć. Za bardzo efektowny projekt budynku odpowiada architekt Mateusz Trojanowski.

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

W przypadku Easy Home na uwagę zasługuje także fakt, że gabaryty budynku pozwalają na jego transport w całości. W ten sam dzień, w który dom zostanie przywieziony, może zostać zmontowany. Easy Home wyróżniają także zastosowanie najwyższej jakości materiałów izolacyjnych firmy Steico oraz wysokiej jakości stolarka aluminiowa z potrójnym szkleniem. Budynek przygotowany jest do montażu paneli fotowoltaicznych. Dom stawiany jest w dowolnym, wskazanym przez klienta miejscu. Już w przyszłym roku, w ofercie pojawi się wersja wraz z meblami i pozostałym wyposażeniem.

Magbos – domy piękne w swojej prostocie

Modułowe domy produkowane przez firmę Magbos podziwiać można m.in. w Karpaczu oraz we Wleniu. Easy Home stał się także bohaterem programu Nieoczywiste Miejsca, emitowanego w telewizji HGTV.

Więcej informacji na temat domów drewnianych produkowanych przez firmę Magbos uzyskać można na stronie internetowej: www.magbos.com.

Firma MAGBOS jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe

Budynki prefabrykowane: firma EKOINBUD jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe - DOMYIDACHY

Firma Magbos ma swoją siedzibę w Brenniku 46, koło Złotoryi. W sprawie domów z drewna i konstrukcji drewnianych należy kontaktować się z właścicielem, Tomaszem Bosakiewiczem pod adresem: biuro@magbos.com.


Data publikacji: 2 kwietnia, 2022Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły