Magda i Piotr pod własnym dachem – cykl filmowy CREATON

CREATON - Pod wlasnym dachem
CREATON - Pod wlasnym dachem 

Dach to jeden z najważniejszych etapów budowy domu – jeden z najdroższych i mających często decydujący wpływ na wygląd całego budynku. Aby ułatwić proces wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb przyszłych inwestorów, CREATON stworzył cykl 5 filmów poradnikowych „Magda i Piotr pod własnym dachem”.

Decyzja o budowie własnego domu jest jedną z najważniejszych w życiu i wymaga od osób planujących budowę swojego domu poświęcenia wiele czasu, energii i niejednokrotnie zdobycia niezbędnej wiedzy. Jednym z najtrudniejszych do wykonania i jednocześnie kluczowym elementem całej architektury jest dach. Jego kształt, kąt nachylenia i rodzaj pokrycia mają wpływ nie tylko na estetykę domu, jego funkcjonalność, ale również na komfort mieszkańców. Historia Magdy i Piotra jest inspiracją dla inwestorów do podejmowania różnych, trafnych decyzji związanych z dachem, podpowiedzią jak uniknąć popełnienia ewentualnych błędów, które mogą być kosztowne i negatywnie oddziaływać na dalszą eksploatację całego budynku.

Na profilu CREATON Polska w serwisie YouTube Magda i Piotr przedstawiają różne zagadnienia związane z dachem – od spotkania z architektem i wyboru projektu domu z dachówką ceramiczną, przez wybór ekipy dekarskiej i zakup produktów, aż do prezentacji gotowego domu. Rozmowy z ekspertami, dzielenie się swoimi przemyśleniami, udzielanie rad na podstawie własnych doświadczeń – wybory dokonywane przez bohaterów to cenne wskazówki dla wszystkich osób, które planują budowę domu z dachówką ceramiczną. Z cyklu „Magda i Piotr pod własnym dachem” można dowiedzieć się na przykład:

  • Na co warto zwrócić uwagę podczas budowy domu z dachówką ceramiczną?
  • Jak liczne zalety dachówki ceramicznej wpływają na komfort życia domowników?
  • Które rozwiązania zmniejszają koszt montażu dachówki i zwiększają trwałość dachu?
  • Jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych?
  • Jak rozszerzyć gwarancję dla dachówek ceramicznych CREATON na 50 lat?

Więcej informacji na www.podwlasnymdachem.pl


Data utworzenia: 10.06.2021


Komentarze

  • Jan napisał(a):

    Dla inwestorów, którzy nie do koniecznie rozumieją mechanizmy rządzące powstawaniem ich budowanego domu, w tym dachu, taki video przewodnik z pewnością przydatny. Wówczas bogatsi o tę wiedzę będą mogli podjąć decyzje o wyborze koncepcji, materiałów itd bardziej świadomie, tak aby zminimalizować błędy i związane z tym dodatkowe koszty. Zawsze warto skorzystać z takiej podpowiedzi.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły