Rolety, żaluzje i markizy

Markiza AMZ Solar – idealna zasłona na okno dachowe

Przed nadchodzącym latem warto zabezpieczyć się przed zbyt dużym ciepłem napływającym przez okna dachowe. Nadmierne nagrzanie pomieszczenia bowiem nie jest komfortowe dla jego mieszkańców. Dlatego warto zastosować markizę do okien dachowych AMZ Solar .To niezawodne połączenie skuteczności ochrony przed niechcianym ciepłem.

Zalety:

– samoczynna i automatyczna obsługa w zależności od poziomu natężenia światła W przypadku dużego nasłonecznienia markiza samoczynnie rozsuwa się i chroni pomieszczenie przed nagrzaniem, zaś gdy jest szaro i pochmurno automatycznie się zwija zwiększając dopływ źródła światła.
– markiza jest zasilana energią słoneczną dzięki temu jej montaż ogranicza się do zamocowania na oknie bez konieczności doprowadzenia zasilania z sieci elektrycznej
– zapewnia do 8 razy skuteczniejszą ochronę przed nagrzewaniem w porównaniu z zasłonami wewnętrznymi
– umieszczenie markizy za oknem nie zmniejsza powierzchni przeszklenia okna

Więcej na www.fakro.pl

4.7/5 - (9 votes)

Data publikacji: 10 czerwca, 2013

Autor:

4.7/5 - (9 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Blankaj
    niedziela, 5 maja, 2019

    Genialne. Nie dość, że obsługa jest automatyczna i nic nie trzeba robić poza wstępnym ustawieniem to nie potrzeba też zasilania. Markiza zasilana energią słoneczną to ciekawa sprawa.

  2. Borys
    piątek, 28 czerwca, 2019

    Markiza obsługiwana automatycznie i zasilana solarnie to rozwiązanie ku któremu się skłaniam. Korzystam już z lamp solarnych, solarnych odstraszaczy zwierząt oraz solarnych lamp z czujnikiem ruchu – praktycznie bezobsługowe, coraz tańsze, więc markiza już jest w moich planach. Ekologicznie, wygodnie i w miarę tanio.

Podobne artykuły