Ubrania robocze

MASCOT® ACCELERATE – kolekcja odpowiednia na każdą sytuację

W ostatnim czasie firma MASCOT wprowadziła do sprzedaży kompletną linię odzieży roboczej dla mężczyzn i kobiet. MASCOT® ACCELERATE to niezwykle obszerna kolekcja obejmująca ponad 70 produktów w 6 różnych połączeniach kolorystycznych.

Zastosowano w niej elastyczny materiał o niespotykanych dotąd właściwościach. Tkanina o nowej jakości 511 łączy rozciągliwość w czterech kierunkach z odpornością na procesy prania przemysłowego – bez kompromisów w zakresie trwałości i wygody odzieży. Nowy materiał wykonany jest z najbardziej zaawansowanych na rynku włókien elastycznych. Dzięki temu uszyte z niego spodnie i górne części odzieży dobrze znoszą przemysłowe pranie i suszenie tunelowe, a jednocześnie zapewniają wyjątkową swobodę ruchów przez cały dzień pracy.

MASCOT® ACCELERATE – kolekcja odpowiednia na każdą sytuację

Produkty opracowane specjalnie dla kobiet

Kolekcja MASCOT® ACCELERATE obejmuje kompletną linię odzieży dla kobiet. Proces jej projektowania był poprzedzony kompleksową analizą damskich sylwetek i fasonów. Zdjęto wymiary dużej liczby kobiet zatrudnionych w różnych zawodach. Korzystając z wielu tysięcy otrzymanych w ten sposób wyników, firma MASCOT opracowała dwa nowatorskie, unikalne dla siebie fasony, które są idealnie dostosowane do kształtów współczesnych kobiet. Nadano im nazwy DIAMOND i PEARL. Wybór odpowiedniego kroju zależy od typu sylwetki, a konkretnie od różnicy między obwodem talii a obwodem bioder. Nowe fasony wykorzystano m.in. szyjąc damskie spodnie, krótkie spodnie i spódnice z kolekcji MASCOT® ACCELERATE.

Mix & Match – możliwość łączenia elementów kolekcji na każdym poziomie

Jedną z największych zalet linii MASCOT® ACCELERATE jest możliwość tworzenia różnych zestawów na bazie wchodzących w jej skład produktów. Ich ilość i różnorodność zapewnia prawie nieograniczoną liczbę kombinacji. Dzięki niezwykłej elastyczności i funkcjonalności oraz szerokiej gamie kolorystycznej, MASCOT® ACCELERATE odpowiada na wymogi i potrzeby całego szeregu rozmaitych grup zawodowych i branż.

Więcej informacji na temat kolekcji MASCOT® ACCELERATE znajduje się tutaj: www.mascot.pl/pl/mascot-accelerate

4.9/5 - (34 votes)

Data publikacji: 28 października, 2019

Autor:

4.9/5 - (34 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obywatel
    poniedziałek, 28 października, 2019

    Taka kompletna odzież robocza od jednej firmy jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi pracujących fizycznie na otwartych przestrzeniach.Jeśli będę miał taką możliwość ,to będę zaopatrywał się w komplety ubrań tej firmy.

  2. Damian
    poniedziałek, 28 października, 2019

    dzisiejsza odzież robocza nie tylko jest funkcjonalna ale też modna. mężczyźni i kobiety mają teraz w czym wybierać. dobrze, że producenci odzieży roboczej słuchają potrzeby użytkowników i zaczęli produkować rożne modele i kolory.

Podobne artykuły