Ubrania robocze

MASCOT ADVANCED Największa rozciągliwość zapewnia najwyższy poziom swobody ruchów

Jeżeli poszukujesz nieograniczonej swobody ruchów, zaawansowanego designu i produktów wykonanych z innowacyjnych materiałów, powinieneś zapoznać się z kolekcją MASCOT® ADVANCED. Trwałość, niska waga i elastyczność to podstawowe cechy kolekcji, która obejmuje również spodnie z innowacyjnymi kieszeniami na nakolanniki, a także ergonomicznie dopasowane, zintegrowane kieszenie.

MASCOT® ADVANCED to kolekcja dla tych, którzy mają wysokie wymagania w zakresie komfortu, wyglądu, stylu i trwałości, dla których zwykła odzież robocza to za mało.

Lekkie spodnie z kieszeniami na nakolanniki

Komfort i nieograniczona swoboda ruchów są ważnymi czynnikami decydującymi o wyborze spodni, których używasz przez cały dzień w pracy. Spodnie MASCOT® ADVANCED kończą erę ciężkich, sztywnych spodni, które uwierają. „Naprawdę nie czujesz, że je nosisz” – to reakcja jednego z rzemieślników, którzy testowali spodnie na etapie ich projektowania. Miękki, elastyczny materiał podążający za ruchami ciała sprawia, że dzień pracy jest przyjemniejszy i mniej męczący dla ciała. Jeśli w ciągu dnia pracujesz na dworze, wskazane jest używać odzież roboczą, w tym również spodnie, które są wodoodporne. Spodnie MASCOT 17179-311 z kieszeniami na nakolanniki wykonane są z wodoodpornego, wielofunkcyjnego czterokierunkowego streczu. Wytrzymałe kieszenie na nakolanniki z tkaniny CORDURA® są regulowane, dzięki czemu zawsze znajdują się w optymalnej pozycji na kolanach. Dodatkowo nakolanniki można łatwo wkładać za pomocą zamka błyskawicznego umieszczonego z boku nogawki.

MASCOT® ADVANCED Największa rozciągliwość zapewnia najwyższy poziom swobody ruchów

Liczne możliwości kombinacji

Spodnie MASCOT® ADVANCED dostępne są z różnymi kieszeniami i posiadają różne funkcje. Wśród nich są spodnie z kieszeniami na nakolanniki z materiału CORDURA®, spodnie z odpinanymi kieszeniami wiszącymi, bez kieszeni na nakolanniki, a nawet szorty i spodnie ¾. Spodnie są dostępne w siedmiu różnych kolorach oraz w wielu rozmiarach, a także w trzech długościach nogawek.

MASCOT® ADVANCED Największa rozciągliwość zapewnia najwyższy poziom swobody ruchów

Dowiedz się więcej o spodniach MASCOT® ADVANCED tutaj:
www.mascot.pl/pl/mascot-advanced

4.9/5 - (25 votes)

Data publikacji: 27 lipca, 2019

Autor:

4.9/5 - (25 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jarosław
    poniedziałek, 29 lipca, 2019

    funkcjonalne i wygodne spodnie robocze od Mascot Advanced. zaprojektowane z myślą pracy w różnych pozycjach. tych sporni trzeba szukać w dobrych sklepach bhp.

  2. Jacek
    sobota, 5 października, 2019

    Ubranie robocze powinno być lekkie i niekrepujace ruchów.SpodnieMascoto Advance są lekkie i zapewniają komfort pracy posiadając kieszenie na nakolanniki .Takie wartościowe ubranie robocze przyczyni się do bardziej sprawnej pracy co zwiększy wydajność.

Podobne artykuły