Porady

Maszyny budowlane uznanych marek – którzy producenci, powinni zwrócić Twoją uwagę?

Zastanawiasz się nad zakupem maszyny budowlanej albo sprzętu ogrodniczego? Nie wiesz któremu producentowi warto zaufać? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy dla Ciebie obiektywny poradnik wskazujący konkretne, wiarygodne marki. Wybór ich urządzeń to gwarancja stabilnej pracy przez lata.

Wacker Neuson, czyli niemiecka precyzja

Jednym z najpopularniejszych producentów na rynku profesjonalnych maszyn budowlanych jest Wacker Neuson. Firma założona w 1848 roku przez Johanna Christiana Wackera aktualnie prowadzi produkcję na całym świecie w łącznie siedmiu zakładach w Niemczech, Austrii, USA, Chinach i Serbii.

Przykładem firmy, która od lat rewolucjonizuje branżę zagęszczania betonu jest Wacker Neuson. Marka specjalizuje się także w produkcji buław wibracyjnych, przetwornic częstotliwości, motopomp i pomp zatapialnych, ubijaków stopowych, walców, agregatów prądotwórczych czy młotów i pił spalinowych. Ich wyroby wyróżniają się wysoką jakością wykonania, innowacyjnością oraz ponadprzeciętną żywotnością.

Bezpieczeństwo użytkowania z maszynami budowlanymi BOMAG

BOMAG to niemiecka marka, jeden z liderów rynku w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych wykorzystywanych przy pracach drogowych. Firma swój debiut na rynku zaliczyła w 1957 roku i od tego czasu stała się jednym z najchętniej wybieranych producentów. Zastosowane nowoczesne rozwiązania poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracy.

Zróżnicowana oferta pozwala na precyzyjny wybór urządzeń pod kątem potrzeb użytkowników. W ofercie BOMAG znajduje się ponad 250 produktów, w tym walce dwu- i jednobębnowe, skoczki, zagęszczarki płytowe i rewersyjne oraz wiele innych. Firma posiada zakłady produkcyjne we Włoszech, Niemczech, Chinach i USA.

FOGO, czyli największy polski producent agregatów prądotwórczych

Firma FOGO rozpoczęła działalność w 2003 roku w Wilkowicach w Wielkopolsce. Specjalizuje się w produkcji zespołów prądotwórczych. W ofercie FOGO możesz także odnaleźć motopompy, dmuchawy czy agregaty oświetleniowe. Ich wyroby używane są przez tysiące firm budowlanych, hoteli czy szpitali. Produkty FOGO cechują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością potwierdzoną licznymi certyfikatami.

Holida, czyli wysoka jakość połączona z atrakcyjnymi cenami

Potrzebujesz silników, motopompy, generatora, zraszacza lub glebogryzarki? Powinieneś zwrócić uwagę na polską markę Holida. Firma GOTEX, producent urządzeń Holida, stawia na wysokojakościowe maszyny budowlane. Poznań, Szczecin, Białystok, Kraków, Lublin – do każdej z tych lokalizacji możliwy jest transport urządzeń producenta, co podnosi komfort procesu zakupowego.

Istotną zaletą wyrobów Holida jest także duża dostępność elementów wymiennych, dzięki czemu efekty różnego typu uszkodzeń mechanicznych można zminimalizować praktycznie od ręki. Sprawdź dostępne maszyny budowlane w GOTEX.

Zageszczarka-rewersyjna-Wacker-Neuson-DPU-5545-HEHAP-Hatz
Zageszczarka-rewersyjna-Wacker-Neuson-DPU-5545-HEHAP-Hatz

Nowe czy używane maszyny budowlane?

Nowe, a nieraz i lepsze funkcje nowych urządzeń to nie wszystko. Duże znaczenie ma też historia urządzeń i obeznanie w ich obsłudze, dzięki czemu można pracować o wiele szybciej, wydajniej, bez obaw o stan techniczny czy trwałość elementów konstrukcyjnych.

Zakup od dystrybutora umożliwia także przetestowanie rozwiązania oraz objęcie produktu ochroną gwarancyjną. Nabycie glebogryzarki, agregatu lub innej maszyny budowlanej na rynku wtórnym pozwala zmniejszyć koszty początkowej inwestycji, co jednak bardzo często odbija się dodatkowymi wydatkami na etapie eksploatacji.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 6 grudnia, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły