Izolacje dachowe

Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico

Firma „Domy Biedrzycki”, która od lat zajmuje się budownictwem drewnianym rozszerzyła w roku ubiegłym swój charakter działalności i powołała Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico.

Pod Warszawą powstał jedyny na Mazowszu skład materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych, to Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico. W zakres usług firmy wchodzi wykonawstwo, doradztwo i sprzedaż materiałów. Dodatkowo wykonujemy próby szczelności budynków, czyli testy Blower Door. Nasza firma prowadzi razem z „Green Cherry Architecture” w ramach „Akademii Budownictwa Pasywnego”oraz „Akademii Zdrowego Budownictwa” szkolenia w zakresie budownictwa pasywnego dla wykonawców oraz inwestorów.

Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych

Zapraszamy do współpracy architektów i firmy wykonawcze zainteresowane budownictwem drewnianym oraz zakupem materiałów izolacyjnych z włókien drzewnych. Wszystkie zainteresowane osoby zakupem lub współpracą zapraszamy do Łomianek, ul. Kolejowa 43, II piętro.

Wełna drzewna Steico Flex - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych
Wełna drzewna Steico Flex

Materiał izolacyjny z włókien drzewnych. Lambda 0,036 i 0,038. Odporny na wilgoć, ekologiczny. Posiada dużą pojemność cieplną, co za tym idzie nie tylko izoluje zimą, ale nie pozwala przegrzać się przegrodzie, „przesunięcie fazowe”.

Płyty Steico Uniwersal - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych
Płyty Steico Uniwersal

Steico Uniwersal, płyta z włókien drzewnych służąca jako izolacja nakrokwiowa. Stosowana również we wszystkich rodzajach fasad wentylowanych. Jest izolacją wygłuszeniem i wiatroizolacją w jednym. Służy jako tymczasowe pokrycie dachowe. Zastępuje folie dachową. Płyty są paroprzepuszczalne.

Belki konstrukcyjne - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych
Belki konstrukcyjne

Belki Steico Wall i Steico Joist, to materiał konstrukcyjny służący do wykonywania ścian, konstrukcji stropów, dachów skośnych oraz płaskich. Belki umożliwiają wykonywanie dachów i stropów o dużych rozpiętościach i średnicach bez konieczności dokładania izolacji.

Domy Biedrzycki - Mazowieckie Centrum Dystrybucji Materiałów Izolacyjnych firmy Steico

„Domy Biedrzycki”
Przemysław Biedrzycki
501-660-408
biuro@domybiedrzycki.pl

http://domybiedrzycki.pl/

4.8/5 - (44 votes)

Data publikacji: 3 czerwca, 2018

Autor:

4.8/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marika
    poniedziałek, 30 grudnia, 2019

    Tak wiele funkcji w jednym produkcie, jest on wygłuszeniem i wiatroizolacją, chroni przed chłodem oraz przegrzaniem. Zainteresowały mnie też te próby szczelności budynków.

  2. Jan
    sobota, 1 sierpnia, 2020

    Jako posiadacz kanadyjczyka z dużą dozą przychylnością obserwuję f-my wykorzystujące naturalny materiał jakim jest drewno. Zatem płyty Steico, wełna i inne materiały są godne polecenia zarówno ze względu na materiał jak właściwości. Miejsce w którym uzyskamy wszelką pomoc to istotne centrum informacji dla architektów, wykonawców jak również inwestorów. Brawo za pomysł.

Podobne artykuły