Na rynku

MISTRZ DEKARSTWA 2022 – KONKURS BLACHOTRAPEZ DLA WSZYSTKICH DEKARZY

8 sierpnia rusza Wielki Konkurs „Mistrz Dekarstwa 2022” dla wszystkich dekarzy. Do wygrania w tegorocznej III edycji konkursu Blachotrapez –Toyota Hilux! Udział w konkursie może wziąć każdy dekarz bez względu na to na jakiego producenta produktach pracuje.

„My już wygraliśmy, teraz czas na Ciebie!” – tymi słowami do udziału zapraszają zwycięzcy poprzednich edycji konkursu Mistrz Dekarstwa. Dekarzu, zarejestruj się już dziś, a może to Ty dostaniesz się do Wielkiego Finału i powalczysz o główną nagrodę – TOYOTĘ HILUX!

TOYOTA HILUX – GŁÓWNA NAGRODA W KONKURSIE MISTRZ DEKARSTWA 2022

To jest pewne – konkurs Mistrz Dekarstwa 2022, będzie spektakularny! Główna nagroda o jaką powalczą finaliści w starciu „na żywo” to legendarna Toyota Hilux. Samochód, który jako jedyny dotarł na biegun Północny – może być Twój!

zyciezca pierwszej edycji konkursu Jacek Robak i zwyciezca drugiej edycji Kamil Koził
zwycięzca pierwszej edycji konkursu Jacek Robak i zwyciezca drugiej edycji Kamil Koził

Tegoroczna edycja Mistrz Dekarstwa, będzie naprawdę Wielka, a najlepszą zapowiedzią jest główna nagroda. Samochód stworzony dla profesjonalisty. Niezawodny jak Nowy Mistrz Dekarstwa 2022 – mówi Mirosław Stanisławczyk, Dyrektor Marketingu Operacyjnego.

PRZEBIEG KONKURSU MISTRZ DEKARSTWA 2022

Konkurs trwa od 8 sierpnia do 31 października 2022 r.

Jak wziąć udział w konkursie?

· Zarejestruj się! Zrób to na stronie internetowej www.mistrzdekarstwa.pl  lub w aplikacji Messenger Mistrz Dekarstwa, poczekaj na weryfikację, a następnie wypełnij test.

· Prześlij swoje realizacje, które zostaną poddane głosowaniu.

Na wynik głosowania składają się wszystkie unikalne reakcje i komentarze pod postem konkursowym na oficjalnym profilu Mistrz Dekarstwa, głosy SMS oraz głosy oddane na stronie konkursu. Im większy wynik tym wyższe miejsce.

· Bądź czujny!

Na stronie pojawiać się będą Quizy – za które możesz zgarnąć dodatkowe punkty.

Dołączyć do konkursu możesz w każdej chwili. O dostaniu się do Wielkiego Finału decyduje liczba punktów uzyskanych w Klasyfikacji Generalnej.

Zapraszamy do udziału w konkursie Mistrz Dekarstwa 2022! Więcej szczegółów na oficjalnej stronie konkursu www.mistrzdekarstwa.pl.


Data publikacji: 11 września, 2022

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły