Szkolenia

Mobilne szkolenia Klimas Wkręt-met dla Klientów

Firma Klimas Wkręt-met zaprasza swoich klientów na nowy projekt szkoleniowy o nazwie “Mobilna Strefa Montażu”. Celem szkolenia jest zapoznanie się z prawidłowym montażem oferowanych produktów oraz poznanie ich właściwości. Udział w szkoleniu można odbyć na terenie całego kraju, gdyż samochód szkoleniowy Klimas Wkręt-met dotrze na wiele branżowych eventów odbywających się w różnych miastach Polski.

Pierwsze szkolenia oferowane przez firmę Klimas Wkręt-met odbyły się już na początku września u wybranych klientów firmy. Mobilna Strefa Montażu pojawiła się bowiem na spotkaniach branżowych w Czechowicach-Dziedzicach i Bytomiu. Dyrektor marketingu Klimas Wkręt-met – Maciej Strychalski – opowiedział o formie i celach szkolenia:

“Wprowadziliśmy formę szkoleń mobilnych, ponieważ chcemy rozwinąć otwarty, intensywny dialog z naszymi Klientami. Specjaliści Klimas Wkręt-met, którzy prezentują rozwiązania montażowe, służą uczestnikom profesjonalnym doradztwem technicznym, wyjaśniają też zasady prawidłowego użycia naszych produktów. Niewątpliwie atrakcyjna jest także sama forma prezentacji; każdy uczestnik szkolenia może wejść do samochodu i pod okiem fachowca sprawdzić różne rozwiązania montażowe. Na szkoleniu prezentowane są zastosowania wkrętów i łączników na różnych podłożach, a eksperci Klimas Wkręt-met radzą co należy brać pod uwagę przy wyborze odpowiedniego produktu. Udział w szkoleniu pomoże również zrozumieć uczestnikom, czym należy się kierować kompletując materiały montażowe.

Mobilna Strefa Montażu to samochód szkoleniowy, który posiada w swym wyposażeniu kluczowy asortyment firmy, czyli systemy termoizolacji ścian i dachów, a także lekką obudowę, zamocowania ramowe, kotwy oraz zamocowania do drewna. Podczas prezentacji produktów w przekrojach materiałów, będzie można zobaczyć ich funkcjonowanie po zamontowaniu. Możliwy będzie również test wybranych produktów i wypróbowanie ich na różnych podłożach.

“Naszym zamiarem jest, aby Mobilna Strefa Montażu docierała do Klientów firmy Klimas Wkręt-met, którzy organizują wydarzenia dla osób wykorzystujących te produkty na co dzień, czyli wykonawców. – mówi Maciej Strychalski. – W bieżącym roku bierzemy pod uwagę krajowe eventy, ale w kolejnym roku planujemy dotrzeć także do naszych zagranicznych Klientów – wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba przeszkolenia użytkowników produktów naszej marki – dodaje.

Mobilna Strefa Montażu to dopiero przedsmak tego co planuje dla swoich klientów Klimas Wkręt-met. Firma ma w zanadrzu projekt edukacyjny, który będzie realizowany pod nazwą zamocowani.pl. Projekt ten, oprócz oferty mobilnych szkoleń, będzie zawierał serię atrakcyjnych materiałów filmowych, graficznych i tekstowych, które będą kompendium wiedzy na temat wszechstronnego wykorzystania produktów marki Klimas Wkręt-met.

Materiały będą wkrótce dostępne w specjalnie dedykowanym serwisie www.zamocowani.pl.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 23 grudnia, 2019

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    czwartek, 10 września, 2020

    Taka mobilna strefa montażu to świetna sprawa. Sam mimo, iż nie jestem fachowcem, zapoznałbym się ze wszelkimi opcjami mocowań i nowinkami technologicznymi. To zupełnie inny świat – nie tylko gwóźdż i młotek. Chętnie poznam tajniki.

Podobne artykuły