Warsztat

Mocna jakość w niższej cenie – nowa oferta marki WORX w katalogu „Maszyny i narzędzia 2010”

Najnowszy katalog firmy Proma Polska zawiera pełną i aktualną ofertę produktów marki WORX, łączącą opracowane w amerykańskich laboratoriach technologie z włoskim designem i doskonałą ergonomią.

Produkty marki WORX to profesjonalne narzędzia dla wymagających użytkowników. Wyróżnia je niezwykłą trwałość, komfort użytkowania i unikalny wygląd. W najnowszym katalogu firmy Proma Polska klienci odnajdą aktualną ofertę narzędzi marki WORX w nowych, niższych cenach!

Nowe narzędzia dla profesjonalistów

Wśród nowości w ofercie elektronarzędzi marki WORX uwagę zwraca między innymi imadło specjalne WU060 – funkcjonalne urządzenie o długości roboczej 940 mm i sile ściskania 1000 kg wyróżniające się dużą stabilnością obrabianych elementów. Godne polecenia są także szlifierka mimośrodowa WU651, piła prosta WU404 oraz młot udarowo-obrotowy WU330.2. Doskonałe parametry techniczne tych narzędzi, ich wysoka jakość i trwałość z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a ergonomiczne kształty i nowoczesny włoski design sprawią, że praca przy ich użyciu stanie się przyjemnością.

Wydajne i funkcjonalne urządzenia bezprzewodowe

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Fot.: Proma PolskaWiertarko-wkrętarka akumulatorowa
Fot.: Proma Polska

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, asortyment marki WORX został poszerzony o kolejne modele wiertarko-wkrętarek z zasilaniem akumulatorowym. Zastosowanie w urządzeniach nowej generacji, do jakich należą nowe modele WU166 i WU370, ogniw litowo-jonowych (Li-Ion) zmniejsza wagę i rozmiar akumulatorów, a tym samym znacznie ułatwia posługiwanie się narzędziem. Jednocześnie nowe baterie wyróżniają się bardzo wysoką wydajnością.

Wszystkie elektronarzędzia marki WORX podlegają pięcioletniej gwarancji. W ramach Programu Gwarancyjnego każdy klient, który w ciągu czternastu dni od daty zakupu zarejestruje produkt na stronie www.worxtools.pl ma zapewniony dostęp do wielu świadczeń, w tym przedłużonej gwarancji, 48-godzinnego serwisu, a także rekompensaty w przypadku kradzieży.

Więcej informacji o najnowszych produktach marki WORX znajdą Państwo w katalogu WORX „Maszyny i narzędzia 2010”, do pobrania pod adresem: http://promapl.pl/?module=aktualnosci&id=60

Łupek świetnie sprawdzi się na dachach o niespotykanych kształtach, nowoczesnej formie, ale też w tradycyjnych rozwiązaniach nowoczesnej architektury.

Dystrybutor: Proma Polska www.promapl.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 14 lutego, 2014

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły