Na rynku

Monier BRAAS wyróżniony podczas XV Gali Dekarskiej

26 lipca 2014 odbyła się jubileuszowa, XV  Gala Dekarska, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Firma Monier BRAAS była Złotym Partnerem tego ważnego, branżowego wydarzenia.

Uroczystość odbyła się w Kopalni Soli w Wieliczce. W znajdującej się 150 m pod ziemią Sali Warszawa zebrali się dekarze z całej Polski oraz wszyscy, których łączy troska o edukację i najwyższe standardy w branży. XV Gala Dekarska, której Złotym Partnerem był Monier BRAAS, była doskonałą okazją do spotkania i  wymiany doświadczeń, a  także do zapoznania się z  pojawiającymi się na  rynku nowinkami technologicznymi. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które w tym roku obchodzi swoje 15-lecie.

Podczas wydarzenia tradycyjnie nagrodzeni zostali Dekarze, którzy swoją pracą i  postawą wpłynęli na rozwój Stowarzyszenia. Monier BRAAS swoimi działaniami od lat wspiera merytorycznie branżę, prowadząc liczne szkolenia i  Certyfikację Dekarzy, i – jak podkreślają Organizatorzy – to dzięki takim postawom udało się zbudować Stowarzyszenie i realizować założone cele. Za nieoceniony wkład i  zaangażowanie w powstawanie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy firmie przyznano specjalną nagrodę. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Kierownik Sprzedaży Monier BRAAS – Paweł Dadas.

Monier BRAAS wyróżniony podczas XV Gali Dekarskiej
5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 25 września, 2014

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły