Obróbki dekarskie

Montaż gotowej obróbki? To bułka z masłem!

O tym, jak prosty jest montaż gotowej obróbki blacharskiej przygotowanej przez firmę „Piastek” Tomasza Piestrzyńskiego, przekonało się już wielu prywatnych inwestorów. Zadowoleni, przesyłają zdjęcia, chwaląc się własnoręcznie założonymi obróbkami w tradycyjnym rąbku stojącym.

Bez doświadczenia

Prywatni inwestorzy, którzy decydują się sami zamontować gotową obróbkę blacharską, mogą wyposażyć się w niezbędne narzędzia w sklepie Piastek. Dostępne są tam m.in. różnego rodzaju cęgi, zaginacze, zaciskacze i szczypce blacharskie. Sklep oferuje także specjalistyczne młotki i kowadła dachowe, fałdowniki, szablony do trasowania i obcęgi.
– Obróbkę attyki odebrałem i montowałem samodzielnie (do podstawowych narzędzi majsterkowicza dokupiłem zaciskarkę rąbka) – opowiada pan Krystian. – Jakość wykonania oceniam za wzorową, ładnie pasowały elementy, składało się jak puzzle – dodaje.

Podobne doświadczenia ma wielu prywatnych klientów Tomasza Piestrzyńskiego, choć w zdecydowanej większości zainteresowane gotowymi obróbkami blacharskimi są przede wszystkim firmy budowlane, które cenią sobie jakość i szybkość wykonania obróbek, brak konieczności zakupu i przechowywania materiałów oraz brak odpadów. Firma Piastek ma bogate doświadczenie na rynku obróbek blacharskich. Jej właściciel, Tomasz Piestrzyński, od kilku lat oferuje innowacyjne rozwiązanie, jakim są gotowe obróbki blacharskie na rąbek stojący takich elementów, jak attyki, gzymsy, pasy pod rynnowe, podbitki czy wiatrownice.

Montaż gotowej obróbki? To bułka z masłem!

Jakość na szóstkę!

Piastek dba o to, aby ich produkty były trwałe i estetyczne. Obróbki wykonane są z wysokiej jakości blachy aluminiowej, tytan- -cynkowej lub miedzianej, co gwarantuje ich długowieczność oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki przemyślanemu systemowi montażowemu, który nie wymaga użycia widocznych wkrętów, instalacja obróbek jest prostsza i szybsza niż kiedykolwiek. Eleganckie wykończenie i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb projektowych zapewniają niepowtarzalny charakter każdej realizacji. A że każdy projekt jest inny, Piastek oferuje obróbki dopasowane do indywidualnych wymiarów i preferencji klientów.

Montaż gotowej obróbki? To bułka z masłem!

Sposób zamawiania

Zamówienie obróbek blacharskich na rąbek stojący jest niezwykle proste. Klienci mogą skontaktować się z firmą Piastek telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Firma oferuje wysyłkę na terenie całego kraju, a każde zamówienie jest kompleksowo przygotowane, zawiera instrukcję montażu oraz niezbędne akcesoria.

Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z informacjami na stronie www.piastek.pl oraz na facebooku producenta. Znajdziemy tam nie tylko skarbnicę wiedzy o oferowanych produktach, ale również bogate źródło inspiracji. Opublikowane na stronie i w mediach społecznościowych zdjęcia zrealizowanych projektów pokazują, jak gotowe obróbki blacharskie na rąbek stojący mogą odmienić wygląd każdego budynku. Ponadto, liczne pozytywne opinie od zadowolonych klientów świadczą o wysokiej jakości usług i produktów, jakie oferuje firma.

Wycenę oraz dodatkowe informacje uzyskać można w firmie:
PIASTEK TOMASZ PIESTRZYŃSKI
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
+48 609 789 090
e-mail kontaktowy: biuro@piastek.pl

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 6 maja, 2024

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły