Na rynku

Najnowocześniejszy sprzęt i technologie wykorzystywane przez dekarzy, blacharzy i cieśli. Dach Forum od 14 do 15 stycznia w Targach Kielce!

14 i 15 stycznia 2023 roku Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

Zaplanowany na 14 i 15 stycznia 2023 roku Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to największe wydarzenie w branży pokryć dachowych w Polsce. Przez dwa dni w Targach Kielce pojawią się przedstawiciele największych firm związanych z produkcją i usługami dla tego sektora przemysłu. Obok interesujących warsztatów zaprezentują najnowocześniejszy sprzęt i technologie wykorzystywane przez dekarzy, blacharzy i cieśli.

14 i 15 stycznia 2023 roku Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

Sponsorzy Dach Forum 2023

Sponsorem generalnym tegorocznej edycji targów Dach Forum jest uznana w Polsce i Europie firma BLACHOTRAPEZ, która jest liderem branży pokryć dachowych i pionierem wielu nowoczesnych rozwiązań. Srebrnym sponsorem została marka CB COROTOP, czołowy polski dystrybutor specjalistycznych materiałów budowlanych. Obok nich swoją ofertę zaprezentują m.in. takie firmy, jak: pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, liczące 600 spółek partnerskich w 57 krajach świata, przedsiębiorstwo ITW (Illinois Tool Works), francuski producent wysokiej jakości maszyn blacharskich JOUANEL Industrie, czy zajmująca się od 75 lat projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów dachowych i elewacyjnych z aluminium, austriacka firma PREFA. Swoje stoisko przygotuje również współorganizator targów Dach Forum, Akademia Ciesielstwa.

14 i 15 stycznia 2023 roku Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

II edycja konkursu DACH MASTERS wystartowała!

Pasjonująca rywalizacja najlepszych dekarzy, blacharzy i cieśli doczekała się kolejnej odsłony. W puli tegorocznej edycji konkursu ponownie znalazły się atrakcyjne nagrody o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych, ufundowane przez sponsorów wydarzenia. DACH MASTERS to wyjątkowy konkurs branżowy prezentujący umiejętności fachowców szerszemu gronu odbiorców. Aby wziąć udział w rywalizacji należy przejść dwa etapy, które wyłonią zwycięzców w każdej z trzech kategorii. W pierwszym z nich należy opublikować post z #DACHMASTERS w terminie do 30.11.2022r. w odpowiedniej grupie branżowej na Facebooku: KUNSZT DEKARSTWA, KUNSZT BLACHARSTWA, KUNSZT CIESIELSTWA, który musi zawierać od jednego do trzech zdjęć jednej pracy wykonanej przez uczestnika. Wszystkie szczegóły i regulamin konkursu dostępne na stronie: www.targikielce.pl/dachforum

14 i 15 stycznia 2023 roku Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

Promocyjne ceny biletów tylko do końca października!

Do 31 października na stronie internetowej Targów Kielce dostępne są bilety w promocyjnej cenie 49zł na dwa dni targów DACH FORUM! W puli są także bilety uprawniające do udziału w oficjalnym bankiecie i koncercie w cenie 280zł. Bilety można nabyć na stronie: www.targikielce.pl/sklep/bilety-dach-forum,12

Patronat medialny nad wydarzeniem objąło czasopismo Fachowy Dekarz&Cieśla i portal fachowydekarz.pl

5/5 - (1 głos)

Data publikacji: 24 października, 2022

5/5 - (1 głos)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły